Wszystkie Newsy Szukaj Newsa Stare Newsy Zarejestruj się
                    Jutro wyjazd do Izbicy!
Dodano:24 Apr 2015 10:19
25 kwietnia 2015

Kujawianka Izbica Kujawska - Elana Toruń
Godzina 16:00

Już jutro Elana rozegra swój kolejny mecz ligowy tym razem na wyjeździe a ich rywalem będzie czwarta drużyna w tabeli... Kujawianka Izbica Kujawska!

Choć powoli kończy się już kwiecień to nam kibicom Elany do tej pory w tym roku było dane pojechać tylko na jeden mecz wyjazdowy swojej drużyny... o ile w ogóle takowym można nazwać mecz w pod toruńskiej Złotorii! Wreszcie jutro będziemy mieli okazje aby to zmienić i wyruszyć w trasę za swoją drużyną!
O dziwo działacze z Izbicy nie kombinowali z żadnymi walkowerami, przekładaniem meczu do Torunia i tego typu sztuczkami a więc jedziemy!!! Co dodatkowo cieszy to fakt iż Izbica Kujawska oddalona jest od Torunia o ok. 85 km a więc jak na naszą ligę można określić ten wyjazd mianem "wielkiej dalekiej wyprawy" :) Także nie wyobrażamy sobie aby jakikolwiek kibic Elany zamulał tego dnia w domu... Jedziemy wszyscy bez wyjątków!!!

Zbiórka (25.04) o godzinie 12:00 na parkingu na nowej hali widowiskowo sportowej przy Bema. Koszt wyjazdu autokarem to 30 zł (25zł przejazd, 5 zł bilet na mecz). Zapisy na wyjazd pod adresem http://elanowcy.pl/zapisy.php.

JESTEŚMY ZAWSZE TAM....
dodał: Admin
komentarze [0] powrót

nick:
mail: (nie konieczne)

obrazki:

smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Content Management Powered by CuteNews