Kto zatrzyma Elanę? Kolejnę zwycięstwo !
Rogóż (k)
Więckowski
Tomaszewski

Kibice:
W trzeciej rundzie okręgowego Pucharu Polski trafiliśmy na Spartę Brodnica i od początku liczyliśmy iż w końcu do Torunia zawitają jacyś kibice gości. Mimo niezbyt niedogodnego terminu tego spotkania (środa i na dodatek godzina 15:30) rozpoczęliśmy mobilizację na ten mecz, która można stwierdzić iż przyniosła efekt bo ostatecznie w młynie tego dnia melduje się ponad 350 Elanowców co jak na ten termin meczu można z pewnością uznać za przyzwoitą liczbę ! Na płocie wywieszamy 4 flagi (Rubinkowo, UET, Elana Toruń - jedyni chuligani oraz Rolnicza) i od początku jedziemy z dopingiem, który z minuty na minutę jest coraz głośniejszy ! Kibice gości w liczbie ok. 90 osób faktycznie się pojawili jednakże wchodzą na sektor dopiero w drugiej połowie, wywieszając na płocie trzy flagi. Ich obecność powoduję w naszych szeregach jeszcze większe podkręcenie decybeli i nasz doping w tym momencie stał już na konkretnym wysokim poziomie.  Kibice Sparty coś tam dopingują jednak w naszym sektorze są praktycznie nie słyszalni. Dlatego też dla podkręcenia nieco atmosfery rywalizacji na trybunach w naszym repertuarze znajdujemy miejsce dla kilku prześmiewczych przyśpiewek i bluzg skierowanych w ich stronę jednakże ewidentnie kibicom z Brodnicy brakowało dzisiejszego dnia siły rażenia aby móc z nami po rywalizować w tym aspekcie. Machają za to kilkoma flagami na kijach. Nasi piłkarze wygrali ten mecz dosyć gładko 3:0 i nadal pod wodzą trenera Jabłońskiego mają same zwycięstwa (9 spotkań, 9 zwycięstw) ! Po meczu krótkie świętowanie z piłkarzami, my dziękujemy im za walkę i zwycięstwo a oni nam za doping. Ogólnie widać iż w naszym klubie panuje dobra atmosfera, piłkarze coraz bardziej utożsamiają się z naszymi barwami m.in. śpiewając po meczu z nami niektóre kibicowskie przyśpiewki do których wcześniej nie podejrzewalibyśmy iż mogą się przyłączyć a co dopiero je zarzucić ;) Teraz myślami jesteśmy już przy kolejny sobotnim meczu a wiec wyjeździe do Bydgoszczy na Polonię... może być ciekawie !

> 8.10.2014 Elana Toruń - Sparta Brodnica 3:0 (foto) <
dodał: Admin