ElanowcyTV: Ostatni mecz w Toruniu w 3 lidze... (video)
Dodano:11 Jun 2014 14:57
Na ostatnim meczu tego sezonu w Toruniu, w którym przeciwnikiem "żółto - niebieskich" była walcząca także o utrzymanie w III lidze Polonia Leszno, w młynie stawiło się 450 kiboli Elany!
Na płocie zawieszamy dziewięć flag (Bydgoskie Przedmieście, EZW, Gniewkowo, Kowalewo, Mokre, Rolnicza, Rubinkowo, Ś.p. Słoma, Ultras Elana). Doping tego dnia jak zwykle bardzo dobry, momentami do dopingu przyłącza się cały stadion, szczególnie w drugiej połowie, kiedy to przez ostatnie 5 minut na stojąco śpiewają wszyscy (dla potwierdzenia cytat z wypowiedzi jednego z piłkarzy z Leszna: "... Kibice Elany są niesamowici. Po raz pierwszy słyszałem taki doping na trzecioligowych boiskach. Chcielibyśmy mieć takich fanów!")
Kibiców gości oczywiście okrągłe zero.
Przed meczem przygotowaliśmy niespodziankę z okazji Dnia Dziecka dla najmłodszych kibiców (których w raz z rodzicami pojawiło się całkiem sporo) - maskotka klubowa przy pomocy fanek Elany rozdawała dzieciakom słodkości. Tego dnia także piłkarze stanęli na wysokości zadania i pewnie wygrali 2:0. Na kolejkę przed końcem sezonu Elana zajmuje 11 pozycję w tabeli, ostatnią dającą w tej chwili utrzymanie w III lidze. Za tydzień Elanowcy mają grać na wyjeździe w Środzie Wielkopolskiej ...
dodał: Admin