Wszystkie Newsy Szukaj Newsa Stare Newsy Zarejestruj się
                    Dzień dziecka i wizyta piłkarzy w przedszkolu...
Dodano:04 Jun 2014 14:09
1 czerwca w przedszkolu Montessori w Toruniu doszło do ciekawego spotkania z piłkarzami Elany Toruń.  Okazją oczywiście był przypadający tego dnia Dzień Dziecka.

Po krótkiej charakterystyce piłkarzy i zapoznaniu z dziećmi ruszyliśmy na pojedynek. Dzieci były zachwycone zarówno samym spotkaniem przed meczem , drogą na salę Olimpijczyk jak i możliwością rywalizacji z naszymi piłkarzami. Doping zaczął się już w autokarze ( jak to na wyjazdach bywa :)) i był oczywiście słyszalny podczas całego meczu. W tym niezwykłym święcie piłkarskim aktywnie uczestniczyli zarówno rodzice jak i maluchy , wśród których najmłodszym przedstawicielem była czteromiesięczna ślicznotka :)) W pierwszej połowie po szybkich akcjach i niezwykłych zmianach sytuacji na boisku górą byli rodzice . Trzeba przyznać iż Żółto-Niebiescy wiosną nie byli jeszcze w takich tarapatach :) W drugiej połowie dzieciaki dopełniły wynik , który po zaciętej walce ...przyniósł nieoczekiwany rezultat 7-1 ! Warto dodać że skład liczebny Elanowców to 7 osób (Dawid Zamiatowski, Mateusz Poczwardowski, Bartek Maćkiewicz, Mateusz Parzyszek, Sergiej Jarowyj, Maksim Mielnik oraz Kirył Szrejtar) + bramkarz w postaci Maskotki Wilka, natomiast liczba Montessori oscylowała w granicach 20 zawodników w tym bramkarz Łukasz Osiński.

W tym miejscu pragniemy podziękować wszystkim obecnym piłkarzom oraz rodzicom za aktywne uczestnictwo i zaangażowanie, cieszymy się iż po raz kolejny My kibice Elany sprawiliśmy frajdę tym najmłodszym fanom naszej drużyny.  Oczywiście zapraszamy w przyszłym sezonie na nasze mecze na Bema….

Od małego na całego… Żółto – Niebieski cały Świat !

dodał: Admin