Wszystkie Newsy Szukaj Newsa Stare Newsy Zarejestruj się
                    SNA - Gdzie oni są ? :)
Dodano:18 Feb 2014 23:13

W ubiegłą niedzielę (16.02.2014r.) na toruńskim Tor – Torze odbył się kolejny tzw. „żużel na lodzie ! Od prawie dwóch miesięcy na internecie „ekipa widmo” zapowiadała nie tylko swoją obecność ale także szereg innych atrakcji (doping, oprawa, niespodzianki itd.) na tej imprezie...
Na ich stronie można było przeczytać poniższy fragment (nie wiem czemu ale już go usunęli):


„Z racji tego iż trwa u nas sezon ogórkowy, każdą nadarzającą się okazję do pokazania się trzeba wykorzystać! Więc w tym roku nie może zabraknąć na tej imprezie żadnego prawdziwego fanatyka Apatora! Żeby zachęcić wszystkich do przyjścia na tor-tor, przygotowaliśmy wiele atrakcji, m.in. zostanie zaprezentowana oprawa (i tu do apel do każdego kto chciałby dorzucić cegiełkę do tej oprawy, niech odezwie się na PW na forum do użytkownika „UF2008”, tam otrzyma informację jak można pomóc), będzie prowadzony doping oraz… Specjalna niespodzianka! Dla osiedla/FC, które stawi się najliczniej będzie przygotowany specjalny prezent! Co to będzie na razie nie zdradzimy, pomysłów jest kilka, m.in. specjalny osiedlowy gadżet, lecz co to będzie konkretnie poinformujemy w późniejszym czasie, aczkolwiek warto mobilizować całe osiedla i stawić się w jak najlepszej liczbie na tor-torze! To tylko część atrakcji jakie mamy w planach, reszty zdradzać nie będziemy, żeby jeszcze bardziej zachęcić wszystkich do stawienia się na gali.”

Najwyraźniej zaciekawieni tymi atrakcjami na Tor - Torze pojawili się niespodziewanie… fani Elany Toruń, którzy chcieli chyba „porywalizować na doping” z tymi co to niby istnieją i mają się dobrze… z kolegami z SNA ! I to była jedyna (wbrew zapowiedziom sąsiadów) niespodzianka podczas tej imprezy! Największą nagrodą i prezentem dla Władców Torunia tego dnia byłoby pewnie ujrzenie tejże ekipy na żywo... jednak jak na „ekipę widmo” przystało ujrzeć nam ich nie było dane... Swoją drogą to nieźle wszystkich nabrali z tą ich rzekomą mobilizacją :)

Na koniec przytoczymy jeszcze jeden cytat z ich zapowiedzi tego wydarzenia…
„Jest to również idealna okazja do pokazania wszystkim, że Apator to My oraz do tego żeby dobrze rozpocząć sezon pod względem kibicowskim i odpowiednio nakręcić się przed kwietniowymi meczami. Jeśli uda nam się wykonać wszystko co sobie zakładamy, na pewno każdy obecny na tor-torze poczuje sporą dawkę adrenaliny i będzie odliczał dni do „sezonu letniego”. Natomiast Ci, których zabraknie (choć mamy nadzieję, że żadnego prawdziwego kibica Apatora nie zabraknie) z pewnością będą żałować tego."

Można śmiało postawić tezę iż Elanowcy tego dnia dostarczyli sporą dawkę adrenaliny fanom Apatora… natomiast Ci, których zabrakło z pewnością tego żałują…

W Toruniu bez zmiany Elana Pany !
dodał: Admin
komentarze [0] powrót

nick:
mail: (nie konieczne)

obrazki:

smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Content Management Powered by CuteNews