Wszystkie Newsy Szukaj Newsa Stare Newsy Zarejestruj się
                    23.02.2014r. Wyjazd do Wrocławia !!!
Dodano:12 Feb 2014 23:05

Halo !? Pobudka !!! Drodzy Elanowcy czas wybudzić się z zimowego snu bo wreszcie kończy się powoli sezon ogórkowy a wielkimi krokami zbliża się piłkarska wiosna !
Przed nami kolejna dawka emocji. przeżyć kibicowskich zarówno tych na Bema jak i przede wszystkim tych wyjazdowych !  Przerwa między rundą jesienną a wiosenną w naszym kraju dla fanatyków bywa zbyt długa i męcząca bo ilu z was już zdążyło zatęsknić za wyjazdami? Owszem My kibice zawsze próbujemy sobie jak najbardziej ten okres skrócić... są turnieje, wigilię, mecze towarzyskie itd. itp. ale nic z tych rzeczy tak naprawdę nie zastąpi prawdziwej atmosfery związanych z meczami...  Elana swój najbliższy mecz ligowy rozegra dopiero 15 marca a więc aby już w lutym ruszyć w trasę postanowiliśmy iż wybierzemy się z naszymi braćmi z Chorzowa na ich wyjazd do Wrocławia !!!

23.02.2014r (niedziela)
Śląsk Wrocław – Ruch Chorzów g. 18:00
Koszt wyjazdu to 80 zł, w tej cenie jest przejazd i bilet na mecz!

Zapisy (imię, nazwisko i PESEL) w godz. 10-17 w sklepie "Football Fanatic" przy ul. Mickiewicza 138 w Toruniu, przy zapisach (które potrwają do środy 19.02.2014) oprócz danych należy wpłacić 80 zł. Tylko osoby, które zapiszą się i wpłacą całą kasę, będą na wysłanej liście wyjazdowej ora zbędą miały zapewniony transport i bilet.

Zapowiada się ciekawe widowisko zarówno na boisku jak i na trybunach.... Śląsk to piłkarsko trzecia drużyna ubiegłego sezonu w Polsce a przecież kibicowsko również należą do samej czołówki! Piękny stadion, wspaniała atmosfera (szczególnie) w klatce gości to wszystkie atuty, które decydują o tym, że tego dnia nie może Ciebie tam zabraknąć !!!

Jedziesz z nami? Zapisz się na wyjazd i widzimy się na zbiórce... Elanowcy on tour!


Elana & Ruch !!!
dodał: Admin
komentarze [0] powrót

nick:
mail: (nie konieczne)

obrazki:

smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Content Management Powered by CuteNews