Wszystkie Newsy Szukaj Newsa Stare Newsy Zarejestruj się
                    Jutro mecz z liderem !
Dodano:01 Nov 2013 20:08
2 listopad 2013

Elana Toruń - Sokół Kleczew
godzina 14:00
Toruń, przy Bema 23

Jutro o godzinie 14:00 kolejny (już piętnasty) mecz ligowy w tym sezonie naszej drużyny... Do Torunia tym razem zawita lider tabeli Sokół Kleczew. Zapewne po ostatnich występach Elany ciężko przed tym meczem być optymistą i właściwie każdy inny wynik niż zwycięstwo gości będzie traktowane jako niespodzianka... Miejmy jednak nadzieje iż tym razem nasi grajkowie nie stracą bramki już w pierwszych minutach i ambitnie będą walczyć do samego końca a wtedy kto wie?
Nieco z przymrużeniem oka możemy przypomnieć iż na wyjeździe w Dopiewie kibice Elany na trasie na jednej ze stacji benzynowych spotkali piłkarzy z Kleczewa i już wtedy zapowiedzieli im aby nawet nie próbowali wygrać z Elaną bo My im tego nie wybaczymy....  zobaczymy czy zrozumieli nasz przekaz ;)

Od strony kibicowskiej to jutrzejszy mecz oczywiście zbytnio nie różni się od większości pozostałych spotkań w tym sezonie... Na stadionie na pewno zjawią się ci najwierniejsi fani Elany i mamy nadzieję iż tak jak zawsze przez 90 minut będą głośno dopingować swoją drużynę ! Przypominamy iż w dniu jutrzejszym będzie można się także zapisać na podwójny wyjazd Leszno-Elana i Lech - Ruch, który czeka nas już za tydzień - 9.11 !!! Tyle na ten temat... do zobaczenia na Bema !
dodał: Admin
komentarze [0] powrót

nick:
mail: (nie konieczne)

obrazki:

smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Content Management Powered by CuteNews