Wszystkie Newsy Szukaj Newsa Stare Newsy Zarejestruj się
                    Już za tydzień... sobota pełna kibicowskich wrażeń !
Dodano:14 Apr 2013 23:57
Już za tydzień a dokładnie 20.04.2013r. zapowiada się konkretna sobota... pełna żółto-niebieskich wrażeń !!! 
To właśnie tego dnia kibice Elany obchodzić będą 20 lecie sztamy z kibicami Ruchu Chorzów oraz 45 lecie klubu ! Z tej okazji odbędzie się kolejny turniej ELANA CUP 2013! Drużyny chętne na turniej nadal mogą się zapisywać (tylko do wtorku 16.04.2013) na stronie www.elanowcy.pl/turniej.php  ! 
Z turniejem startujemy już od godziny 9:00 na starym stadionie Elany na ul. Armii Ludowej ! Stamtąd z pewnością po dobrej zabawie i emocjach "sportowych", po turnieju wszyscy jedziemy na Bema na mecz naszych piłkarzy Elaną Toruń - ROW Rybnik !
ROW Rybnik to nie tylko piłkarze, którzy obecnie są liderem 2 ligi zachodniej ale przede wszystkim jej kibice, którzy mają zgodę m.in z ... Górnikiem Zabrze ! A więc zapowiada się kibicowski hit rundy w Toruniu!!!
Jako ciekawostkę dodamy także fakt iż na turnieju i na tym meczu kręcony będzie klip do piosenki "Elana Matka" ! Można także spodziewać się licznej grupy kibiców gości oraz ciekawej oprawy ze strony ULTRAS ELANA ! Nic dodać, nic ująć... wszyscy tego dnia najpierw na turniej, potem na mecz !

Przekazywać info wszystkim zainteresowanym... ELANA TO MY !
dodał: Admin
komentarze [0] powrót

nick:
mail: (nie konieczne)

obrazki:

smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Content Management Powered by CuteNews