Porażka w Jarocinie! Porażka rezerw ! Zwycięstwo młodej Elany !

KIBICE:
Do Jarocina dotarło 10 kibiców Elany !

28.10.2012r.
Elana II Toruń - Legia Chełmża 0:2 (0:0)

W dniu dzisiejszym odbył się mecz naszych 5 ligowych rezerw a dokładnie Elana II Toruń - Legia Chełmża... Niestety żółto-niebiescy przegrali to spotkanie 0:2, obie bramki tracąc w drugiej połowie! Obecnie rezerwy zajmują przed ostatnie miejsce w tabeli wyprzedzając jedynie... Drwęce Golub - Dobrzyń !

Na tym meczu obecna była ok. 100 osobowa grupa Elanowców + delegacja WfcG, która praktycznie przez 90minut dopingowała swą drużynę ! Kibiców gości... brak !

W tym samym czasie, obok na głównej płycie boiska na Armii Ludowej rozgrywany był mecz jednej z grup młodzieżowych Elany, gdzie opiekunem jest trener Robert Kościelak ! Kibice Elany wykorzystali ten fakt i również na tym meczu prowadzili doping dla "młodej Elany", która zdecydowanie wygrała swoje spotkanie... po meczu dziękując za doping ;)

Teraz wszyscy w najbliższą sobotę na ZAGŁĘBIE !!!
dodał: Admin