Wszystkie Newsy Szukaj Newsa Stare Newsy Zarejestruj się
                    Żółto - Niebieski Mikołaj w Domu Dziecka !
Dodano:23 Dec 2011 23:22
W dniu wczorajszym kibice Elany z Bydgoskiego i Rubinkowa zrealizowali swój plan na który wpadli zaledwie kilka dni wcześniej i wybrali się do dwóch domów dziecka, które znajdują się na ich osiedlach.

Fani z Bydgoskiego wybrali się do Domu Dziecka nr 3 na ulicy Szosa Bydgoska 74, gdzie przekazali swoje podarunki po cichu bez obecności dzieciaków tak aby otrzymali tą miłą niespodziankę konkretnie w dzień wigilijny!
Fani z Rubinkowa zaś odwiedzili Dom Dziecka nr 2 na ul. Dominirskiego 4 gdzie wybrali nieco inną formę przekazania prezentów gdyż jeden z naszych kolegów przebrał się w Żółto-Niebieskiego Mikołaja i obdarował obecne dzieciaki prezentami i co najważniejsze sprawili iż na ich twarzach pojawił się uśmiech!

Choć akcję te zostały przeprowadzone praktycznie na spontanie, obie zakończyły się sporym sukcesem gdyż udało sie zdobyć aż 60 kg BANANÓW ! , 50 Kg POMARAŃCZY ! , 50 kg MANDARYNEK ! ,plus zebrana kwota 550 zł za którą został zakupiony kosz słodyczy oraz po jednej nowej grze dla każdego z domów. Nic więcej chyba nie trzeba dodawać...

Wielki Szacunek dla chłopaków, którzy ogarnęli tą godną pochwalenia akcję ! Brawo Bydgoskie , Brawo Rubinkowo !

----------------------------------------------------------------------------------------
- Podarunki kibiców z Bydgoskiego !
---------------------------------------------------------------------------------------

22.12.2011r DOM DZIECKA NR 2 W TORUNIU !


dodał: Michael_Elana
komentarze [0] powrót

nick:
mail: (nie konieczne)

obrazki:

smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Content Management Powered by CuteNews