Ta decyzja nie oznacza, że nasi piłkarze nie poczują wsparcia swoich wiernych fanatyków.

Zbieramy się w sobotę o godzinie 16 na "boisku Pomorzanina" od strony Szosy Chełmińskiej.
Wtedy właśnie nasi piłkarze odbędą ostatni trening przed meczem z Bałtykiem.
I zróbmy wszystko aby pamiętali o nim wychodząc na boisko w Gdyni!

Sobotnią zbiórkę potraktujcie jak mecz ligowy. Ostatni w tym roku!

Zapisy i wpłaty (60 zł) na wyjazd na mecz Lechia - Ruch tylko w sobotę (19.11.2011r.) o godz 16:00 na sztucznym boisku przy ul. Chełmińskiej. Później już zapisów i wpłat nie przyjmujemy.
dodał: Michael_Elana
komentarze [10] powrót

Dodano: 18 Nov 2011 03:34 pm
Z tego co wiem to większość kibiców arki przez jeden sezon oglądało mecze swojej drużyny z parkingu jak grali na stadionie rugby. Stadion ma 3500 miejsc a oni byli w ekstraklasie więc nie mieli dużego wyboru.
Autor: ekspodgórzak
                      Dodano: 20 Nov 2011 05:51 pm
Po 61 minutach gry w Gdyni wszystko wskazuje na to że to ostatni mecz pod wodzą "Beksy".Mam przynajmniej taką nadzieję...0:2
Autor: karlos
                      Dodano: 20 Nov 2011 06:10 pm
i oni myślą o wygraniu ligi ? parodia ! weźcie się za grę grajki !
Autor: BDG WRT
                      Dodano: 20 Nov 2011 06:24 pm
i pozamiatane.0:2. jeden strzał oddany w światło bramki przez 90 minut to chyba trochę mało...
                      Dodano: 20 Nov 2011 06:27 pm
No cóż... przyszedł nowy trener - przyszły też nowe cele.
Bekas won!
Więckowski won!
Autor: janusz
                      Dodano: 20 Nov 2011 08:15 pm
Jednym słowem to skandal z ostatnim miejscem przegrać 2:0:(:(Z takim zarządem nie mamy co marzyć o 1 lige
Autor: Elana FC Raciążek
                      Dodano: 20 Nov 2011 08:23 pm
angryjebac qrwy trzeba wjechac na trening jak sie nie podoba to wypad do okregowy sadciul w pilkarzami Elana to MY