Wszystkie Newsy Szukaj Newsa Stare Newsy Zarejestruj się
                    W sobotę w Sosnowcu Elana inauguruje rundę "wiosenną".
Dodano:03 Nov 2011 16:27
Już w najbliższą sobotę 5 listopada Elana rozegra pierwszy mecz rundy wiosennej sezonu 2011/2012, będzie to spotkanie wyjazdowe z Zagłębiem Sosnowiec w ramach osiemnastej kolejki, która to tak jak dwie następne rozegrana zostanie awansem jeszcze w tym roku.

5.11.2011 Zagłębie Sosnowiec - Elana Toruń, godz. 14:00
Sosnowiec ul. Kresowa 1


W spotkaniu I kolejki tego sezonu, które rozegrane zostało 23 lipca w Toruniu Elana pokonała Zagłębie 2:1, a bramki w tym meczu zdobyli: Damian Sędziak (dwie) dla "żółto-niebieskich i Michał Grunt dla gości.
Nie mamy nic przeciwko temu, żeby nasz zespół powtórzył w sobotę wynik uzyskany na swoim stadionie tym bardziej, że sosnowiczanie spisują się w obecnych rozgrywkach poniżej oczekiwań i zajmują po 17 kolejkach przedostatnią pozycję w tabeli mając na koncie 14 punktów.
Elana z kolei po zwycięstwie w Chojnicach (5:2!) umocniła się na szóstym miejscu, zmniejszając przy tym dystans dzielący ją od czołówki tabeli (5 punktów straty do lidera - GKS-u Tychy i tylko 3 "oczka" do drugiej Miedzi Legnica), zachowując przy tym realną szansę włączenia się do walki o awans do I ligi.

Informujemy, że wyjazd do Sosnowca nie jest organizowany, ponieważ wszystkie grupy kibicowskie Elany Toruń podjęły taką decyzję solidaryzując się z fanami Zagłębia, którzy bojkotują drużynę grającą w II lidze i tak jak oni uznajemy zespół grający obecnie w B klasie za jedyne prawdziwe Zagłębie Sosnowiec!
P.S. Jak wyżej podaliśmy wyjazd nie jest organizowany, co nie oznacza, że ktoś nie może jechać do Sosnowca na własną rękę, jednak tym razem odradzamy taki wyjazd, ponieważ działacze Zagłębia poinformowali nas, że ze względu na rzekome nie dopełnienie procedur zamawiania biletów itp. przez nasz klub kibice gości nie zostaną wpuszczeni na stadion w Sosnowcu.
dodał: Admin
komentarze [2] powrót

                      Dodano: 04 Nov 2011 09:07 am
Na samym wstępie tylko powiem, że dla mnie osobiście WYJAZDY TO ZAWSZE BYŁA PODSTAWA i rzecz jasna trzeba jeździć wszędzie tam gdzie gra...ELANA ! Ta decyzja dla mnie jak i pewnie dla wielu jest mocno kontrowersyjna ale taka decyzja została podjęta na ostatnim wyjeździe. Do osób które chcieli jechać do Sosnowca... trzeba było zabrać głos w tej sprawie w Chojnicach i przedyskutować temat z resztą a nie organizować na krzywo jakiś wyjazd! (Bez zamówienia biletów, listy imiennej itd.) KoniEc !
Autor: Michael_Elana
                      Dodano: 04 Nov 2011 01:50 pm
Amen !
Wyjazd rzecz święta panowie fajnie że pojechaliśmy do Częstochowy i Chojnic w miarę (bo stać nas na więcej z teką częstotliwością jeżdżenia )fajną liczbą i składem a co zresztą ? dobrze że pare osób chce coś podziałać podkręcać innych ale jeśli co niektórzy sami się nie zmobilizują cały czas będzie u nas jak jest albo jeszcze gorzej.
Autor: B_FEW
nick:
mail: (nie konieczne)

obrazki:

smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Content Management Powered by CuteNews