Wszystkie Newsy Szukaj Newsa Stare Newsy Zarejestruj się
                    Teraz każdy o tym wie, że w sobotę z Chrobrym na sektor C!
Dodano:14 Sep 2011 23:24
17.09.2011r.
Elana Toruń - Chrobry Głogów -:- (-:-)

godzina 16:00


vs.


KIBICE:
W sobotę czeka nas drugi z rzędu a czwarty w tym sezonie mecz w Toruniu, na którym pojawią się kibice gości, więc spotkanie Elana Toruń - Chrobry Głogów kolejny raz to nie tylko walka piłkarzy na boisku, ale także rywalizacja kibiców na doping na trybunach! Kibice Chrobrego Głogów zaprzyjaźnieni są ze Stilonem Gorzów, z którym od niedawna łączy ich układ. Fani z Głogowa obecni byli jak dotąd na wszystkich meczach wyjazdowych swojej drużyny... 93 w Sosnowcu, w 143 Jarocinie, 68 + 22 Stilon Gorzów w Gdyni, 88 w Turku... i wybierają się tym razem do Torunia (zamówili 150 biletów)! Właściwie nic więcej tutaj nie trzeba by dodawać, ale zacytujemy fragment z zapowiedzi wyjazdu kibiców Chrobrego do Torunia:
"W sobotę 17 września jeden z najważniejszych wyjazdów w tym sezonie - do Torunia na Elanę. Nawet nie wymaga dodatkowej reklamy i zachęty, bo rywala przedstawiać nie trzeba. Kibicowsko to uznana marka w Polsce, od której można spodziewać się kilkusetosobowej grupy. Dla nas to absolutny priorytet, tym bardziej, że to pierwszy w drugiej lidze mecz na wyjeździe, podczas którego za przeciwników będziemy mieć tak mocno zorganizowanych fanatyków. "
Miło czytać taką opinię na nasz temat, dlatego tym bardziej musimy pokazać się z jak najlepszej strony! Nasi piłkarze muszą czuć, że grają u siebie, dlatego każdy, kto uważa się za kibica ELANY powinien się tego dnia zjawić na Bema na sektorze C! Nie dajmy się zagłuszyć przyjezdnym i pokażmy, na co stać WŁADCÓW TORUNIA!
Na tym meczu będzie można nabyć gadżety Elany, m.in. koszulki, smycze, vlepki (ostatnie komplety) itd.

dodał: Michael_Elana
komentarze [2] powrót

                      Dodano: 16 Sep 2011 08:56 pm
szykujemy sie panowie
Autor: KRISSEZW
                      Dodano: 17 Sep 2011 06:30 am
Wszyscy na mecz, wszyscy do młyna, Tylko zwyciestwo! Elana hej!
Autor: SZEWC_E
nick:
mail: (nie konieczne)

obrazki:

smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Content Management Powered by CuteNews