Elana lepsza od Tura Turek w Pucharze Polski.
Dodano:20 Jul 2011 22:05
Tur Turek - Elana Toruń 1:2 (1:0)
1:0 Zalepa (29), 1:1 Grudzień (84), 1:2 Grudzień (88)

Elana: Kryszak - Zamiatowski, Czarnecki (żk), Żbikowski, Wróbel - Grudzień, Mšdrzejewski, Sobolewski, Młodzieniak (46, Zamara) - Sędziak (71, Lewandowski), Nowasielski (46, Iheanacho)

W meczu rundy przedwstępnej Pucharu Polski Elana pokonała na wyjeździe Tura Turek 2:1 (0:1). Obie bramki dla "żółto-niebieskich" strzelił nowy nabytek Elany - Tomasz Grudzień. W następnej rundzie PP (3 sierpnia) Elana zagra na wyjeździe z GKS-em Tychy.

Lech Rypin i Elana Toruń zagrają w rundzie wstępnej Pucharu Polski. Niestety, z rozgrywkami pożegnał się beniaminek pierwszej ligi Olimpia Grudziądz.
Największe emocje były w Turku, gdzie Elana pokonała tamtejszego Tura 2:1 (0:1). Miejscowi objęli prowadzenie w 29. minucie, po trafieniu Sebastiana Zalepy. Do przerwy wynik spotkania się nie zmienił.
- Moi zawodnicy myśleli, że łatwo sobie poradzą z "przemeblowanym"zespołem Tura - relacjonował Dariusz Durda, szkoleniowiec "żółto-niebieskich". - Po zmianie stron nasza gra wyglądała już dużo lepiej.
Zanim torunianie doszli do głosu, gospodarze mogli prowadzić już 2:0. Na szczęście piłka, po uderzeniu Pawła Adamca, odbiła się od poprzeczki.
Zabójcza w wykonaniu Elany była końcówka spotkania. Między 84. a 88. minutą potyczki dwie bramki na wagę awansu zdobył Tomasz Grudzień.
Tur Turek - Elana Toruń 1:2 (1:0). 1:0 S. Zalepa (29), 1:1 T. Grudzień (84), 1:2 T. Grudzień (88).
Elana: Kryszak - Zamiatowski, Czarnecki (żk), Żbikowski, Wróbel - Grudzień, Mądrzejewski, Sobolewski, Młodzieniak (46, Zamara) - Sędziak (71, Lewandowski), Nowasielski (46, Iheanacho).
/nowosci.com.pl/

Kibice: W sektorze gości na stadionie w Turku stawiło się 20 kibiców w tym gościnnie 5 chlopaków z Widzewa Łódź (Bałuty)...