Dodano:07 May 2011 21:56
Elana Toruń - Chojniczanka Chojnice 0:3 (0:2)
0:1 Kaźmierowski (8), 0:2 Kaźmierowki (19), 0:3 Parzy (50)

Elana: Kryszak - Kłos, Więckowski (żk), Świderek, Wróbel (46; Iheanacho) - Skonieczka (46; Młodzieniak), Mądrzejewski, Grube (46; Sobolewski), Patora (46; Zaremski, żk)- Zamara, Mania.

Kolejna kompromitacja kopaczy i działaczy... Proponujemy na następny mecz w Toruniu wpuścić wszystkich za darmo i dodatkowo zafundować kibicom darmowy katering, bo oprócz rodzin "grajków", milicji i ochrony nikt więcej nie przyjdzie patrzeć na to jak banda patałachów ośmiesza nasz Święty Klub.
ELANA TO MY A NIE WY!!!

Piłkarze Chojniczanki Chojnice przypomnieli sobie, jak strzelać bramki.
Dziś zaskoczyli Elanę Toruń, którą pokonali 3:0. I to na wyjeździe.
Mecz rozpoczął się doskonale dla przyjezdnych. Już w 5. minucie Tomasz Parzy zdecydował się oddać strzał z rzutu wolnego, ale trafił wprost w mur. Chwilę później jednak ten sam zawodnik popisał się efektownym rajdem lewą stroną boiska, a Szymon Kaźmierowski po jego podaniu z bliskiej odległości strzelił bramkę. W dalszej cześć pierwszej połowy nadal świetnie prezentował się tercet Parzy - Hajdamowicz - Kaźmierowski. Właśnie po ich akcji w 19. minucie znów na listę strzelców wpisał się Kaźmierowski.

Torunianie byli następnie nieco aktywniejsi, ale nie potrafili przejść inicjatywy. W dodatku w 36. minucie sędzia odesłał na trybuny Dariusza Durdę, szkoleniowca Elany. Trener chcąc odmienić losy meczu w przerwie zdecydował się wprowadzić na boisko... 4 nowych piłkarzy. Elanowcy zaczęli drugš połowę śmiałymi atakami , ale już w 53. minucie Parzy ustalił wynik meczu, dobijając strzał w poprzeczkę Hajdamowicza.

Bramki: Kaźmierowski (8), Kaźmierowski (19), Parzy (53).
ELANA: Kryszak - Kłos, Świderek, Więckowski ż, Wróbel (46. Iheanacho) - Skonieczka (46. Młodzieniak), Mądrzejewski, Grube (46. Sobolewski), Zamara - Patora (46. Zaremski ż), Mania.

CHOJNICZANKA: Baran - Andruszczak, Sierant, Jakosz, Mikołajczyk - Trojanowski (75. Gibczyński), Parzy ż (69. Ziemak), Atanacković, Matuszek -Hajdamowicz ż (62. Pestka), Kaźmierowski.
/pomorska.pl/

Kibice: Nas na tym meczu w młynie 250-300, na płocie wieszamy sześć flag i transparent z pozdrowieniami do więzienia. Na początku spotkania trochę dopingujemy, w 5 minucie ciśniemy z prezesem naszego klubu i wychodzimy z sektora. Wracamy w 20 min. i dopingujemy do przerwy, "pozdrawiając" przy okazji pzpn. W drugiej połowie nasz doping sporadyczny, ale za to ze wspólnymi z kibicami drużyny gości (brak obustronnych bluzg), którzy pojawili się w Toruniu w ponad 100 osób (sami określili się na 112 i tylu pewnie ich było) "pozdrowieniami" dla premiera i pzpn. Pod koniec meczu oznajmiamy kopaczom, że brak im ambicji (kolejna porażka i tylko 1 punkt na wiosnę w Toruniu) i przed końcem czasu w większości opuszczamy stadion. Z nami tego dnia 5 chłopaków z Jezioraka Iława i delegacje pozostałych zgód, dzięki za wsparcie!
dodał: Admin