Wszystkie Newsy Szukaj Newsa Stare Newsy Zarejestruj się
                    Wszyscy w sobotę do Nowego Tomyśla.
Dodano:18 Apr 2011 21:10
Po wyjeździe do Sosnowca tym razem czeka nas wycieczka do Nowego Tomyśla, czyli drugi z rzędu a jeden z pięciu wyjazdowych meczów w tym miesiącu ( bylimy już w Gdyni, Tychach i Sosnowcu a oprócz Nowego Tomyśla jedziemy jeszcze do Zdzieszowic).

23.04.2011 Polonia Nowy Tomyśl - Elana Toruń, godz. 12:00
Nowy Tomyśl, ul. Ogrodowa 22


Gospodarze sobotniego meczu w tej chwili z 12 punktami znajdują się na 17 pozycji w ligowej tabeli, do tej pory Polonia wygrała w tym sezonie tylko trzy mecze: u siebie w rundzie jesiennej z Polonią Słubice 3:1 i w poprzedniej kolejce 2:0 z Lechią Zielona Góra oraz raz na wyjeździe także z Lechią Zielona Góra 3:0, trzy razy zremisowała: u siebie z Chojniczanką Chojnice 0:0 oraz na wyjazdach: w Turku z Turem 1:1 i oczywiście w Toruniu z Elaną 1:1) oraz poniosła aż 18 porażek!
Elana po porażce w poprzedniej kolejce w Sosnowcu z Zagłębiem 0:2 ma na swoim koncie 37 punktów i spadła na 7 miejsce w ligowej "drabince"!
Jak wyżej wspomnieliśmy w meczu rozegranym w rundzie jesiennej Elana zremisowała z Polonią na stadionie w Toruniu 1:1, a bramki w tym meczu zdobyli Onyekachi dla Elany oraz Góral dla Polonii.
Wspomniany Onyekachi gra obecnie właśnie w drużynie z Nowego Tomyśla, ale prawdopodobnie nie zobaczymy go w sobotnim meczu.
Mimo iż Polonia Nowy Tomyśl to obecnie najsłabszy zespół w lidze to widząc do wyprawiajš nasze "gwiazdy" nie będzie to wcale łatwy mecz dla naszego zespołu. My jednak liczymy na to, że w meczu w Nowym Tomyślu Elana powalczy o zwycięstwo, bo jak nie tam to gdzie?!
Nasza wiara z zwycięstwo nie zmienia faktu, że ELANA TO MY a nie piłkarzyki, działacze i inni...!

W Nowym Tomyślu tak jak wszędzie gdzie gra Elana "żółto - niebieskich" wspierać będzie grupa fanów z Torunia, dlatego piłkarze niesieni dopingiem będą czuć się jak u siebie...
Zbiórka o 7:30 tam gdzie zawsze, odjazd o 8:00 koszt wyjazdu to 35 zł przejazd plus 10 zł bilet na mecz, zapisy (do piątku do godz. 12:00) pod adresem wyjazdy@elanowcy.pl (imię, nazwisko i PESEL, dzielnica/fc).

ELANA TO MY!!!
dodał: Elana on tour
komentarze [1] powrót

                      Dodano: 22 Apr 2011 08:12 pm
Ludzie! Jak wygramy w Nowym Tomyślu i w Zdzieszowicach a jesteśmy w stanie a potem wygramy u siebie zprzeciętną ostatnio Chojniczanką to możemy znów włączyć się do walki o awans! Do końca trzeba wierzyć! W TORUNIU TYLKO ELANA
Autor: Elanatorunska
nick:
mail: (nie konieczne)

obrazki:

smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Content Management Powered by CuteNews