Wszystkie Newsy Szukaj Newsa Stare Newsy Zarejestruj się
                    Kibicowskie podsumowanie miesiąca...
Dodano:03 Apr 2011 10:51
Pierwszy miesiąc (marzec) rozgrywek ligowych w tym roku za nami, czas na krótkie podsumowanie "wojaży" kibiców Elany:
Liga miała ruszyć 5 marca, ale jak to przeważnie o tej porze roku bywa pogoda nie pozwoliła na rozegranie wszystkich meczów w tej kolejce (kilka się jednak odbyło) i zamiast wyjazdu to Tychów Elana rozegrała sparing w Toruniu z Jeziorakiem Iława, na tym spotkaniu pojawiło się około 200 kibiców, którzy w pierwszej połowie trochę dopingowali (przy użyciu nowego bębna, który tego dnia debiutował) oba zespoły.
Tydzień później "żółto-niebiescy" rozegrali już normalny ligowy mecz a podejmowali 12 marca Raków Częstochowa, w młynie stawiło się 500 Elanowców, wspartych przez wszystkie zgody: Jeziorak Iława - 40, KS Myszków - 10, WfcG - 8, Ruch Chorzów - 5. Na płocie wisiało 9 flag (Blue Army - Myszkowa, Elana Toruń, EZW, Grupa Trzymająca Władzę, Kowalewo Pom., Mokre, Ostaszewo, Włocławscy Patrioci oraz Grubasy na krytej) + transparent z pozdrowieniami do więzienia. Zaprezentowana została jedna oprawa tj. flagi na kijach + kartoniada (ET). Kibiców gości pojawiło się w Toruniu 257, powiesili 6 flag. Nasz doping dobry (w drugiej połowie trochę słabszy), Rakowa też dobry jednak dopiero od 30 minuty i do tego z przerwami, pod koniec meczu bluzgi z obu stron, które zaczęli Medaliki. Wielkie dzięki dla Braci za wsparcie!!!
Dzień później (13 marca) Elanowcy zrewanżowali się Jeziorowcom za wsparcie na meczu z Rakowem i w około 60 osób z flagą Bielawy wybrali się na spotkanie Jeziorak Iława - Wisła Płock.
Dwa dni później (15 marca) 5 kibiców Elany wspierało Ruch Chorzów na ich wyjazdowym meczu Pucharu Polski z Legią Warszawa.
Nie minęły kolejne 3 dni a już 18 marca fani Elany wybrali się do Wągrowca na wyjazdowy mecz swojej drużyny z miejscową Nielbą. Pierwotnie spotkanie to miało odbyć się w sobotę jednak na prośbę policji pzpn przełożył je na piątek (parodia). Większość kibiców Elany z różnych powodów musiało odpuścić pierwszy wyjazd rundy wiosennej, jednak mimo to do Wągrowca wybrało się 61 kibiców ZKS-u, którzy dobrze, ale z przerwami dopingiem ponieśli "żółto-niebieskich" do zwycięstwa w tym meczu.
Tego samego dnia (18 marca) ponad 30 fanów Elany wspierało "Niebieskich" na Wielkich Derbach Śląska: Ruch Chorzów - Górnik Zabrze.
W następną środę (23 marca) obył się w Toruniu (awansem z 28 maja) mecz Elana Toruń - Czarni Żagań. W młynie zebrało się ok 100 kibiców Elany, na płocie wisiały 3 flagi (Mokre, Toruńska Elana i Jarosław Maćkiewicz). A doping był po 15 minut w każdej połowie. Kibiców gości oczywiście 0.
Nazajutrz tj., w piątek (25 marca) 4 kibiców Elany z flagą reprezentacyjną wraz z 13 kibicami Jezioraka Iława wybrało się na do Kowna na mecz Litwa - Polska.
Dzień później (26 marca), w sobotę Elana miała grać u siebie z Polonią Słubice, niestety drużyna gości wycofała się przed rundą wiosenną z rozgrywek, więc nasi działacze na szybko zorganizowali sparing z Arką Gdynia, który nie wywołał u nas większego zainteresowania, w sumie przez stadion przewinęło się około 300 kibiców (w większości w przerwie wyszli).
Tego samego dnia (26 marca) 10 kibiców Elany z dwiema flagami (Bielawy i reprezentacyjna) wspiera Jeziorak Iława na meczu z Olimpią Elbląg.
Tak w skrócie przedstawiają się statystki z marcowych meczów, na których pojawili się kibice Elany. Czy było dobrze oceńcie sami? Kolejne podsumowanie na koniec kwietnia.
dodał: Elanowiec
komentarze [1] powrót

                      Dodano: 03 Apr 2011 01:37 pm
właśnie tego brakowało na tej stronie - w końcu ! pozdro.
Autor: PDG Fans
nick:
mail: (nie konieczne)

obrazki:

smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Content Management Powered by CuteNews