Wszystkie Newsy Szukaj Newsa Stare Newsy Zarejestruj się
                    Wszyscy w sobotę na inaugurację rundy wiosennej!
Dodano:09 Mar 2011 14:3012.03.2011r. Elana Toruń - Raków Częstochowa godz. 13:00

Już w najbliższą sobotę Elana rozegra pierwszy ligowy mecz w tym roku, na stadionie w Toruniu, rywalem "żółto - niebieskich" tego dnia będzie Raków Częstochowa.

W rundzie jesiennej obecnego sezonu w meczu rozegranym pomiędzy sobotnimi rywalami w Częstochowie padł remis 1:1 a bramki w tym spotkaniu zdobyli Maciej Gajos dla Rakowa i Kelechi Iheanacho dla Elany.
W Częstochowie niestety z powodu "remontu" zabrakło kibiców Elany. W Toruniu będzie jednak inaczej i obie jedenastki będą mogły liczyć na doping swoich fanów. Kibice Rakowa zapowiadają przyjazd w dużej grupie, więc tym bardziej zapraszamy wszystkich na to ciekawie zapowiadające się i bardzo ważne spotkanie. Musimy pokazać się z jak najlepszej strony! Przyprowadźcie kolegów, musi być nas bardzo dużo! To jest pierwszy mecz w tym roku i chyba z najbardziej atrakcyjnym kibicowsko przeciwnikiem, dlatego biorąc pod uwagę "głód piłki" po zimowej przerwie musicie stawić się w konkretnej liczbie!
Z uwagi na bilety imienne apelujemy o przyjcie na stadion wczeniej, tzn. co najmniej godzinę przed meczem, czyli o 12:00, bo gdy do mogących wystąpić przy sprzedaży biletów utrudnień dodamy upierdliwą jak to zwykle bywa policję, to większoć może wejć na stadion, gdy mecz już trwa. Wszyscy w sobotę na Elana - Raków!

Elana Toruń - Raków Częstochowa sobota (12.03.2011) godz. 13:00, Stadion Miejski w Toruniu.
Ceny biletów:
Sektor A (trybuna kryta): normalny - 12 zł, ulgowy - 6 zł
Sektor C (trybuna otwarta): normalny - 10 zł, ulgowy - 5 zł
Dzieci do lat 7 i kobiety - wstęp wolny.

Bilety na mecz do nabycia w kasach przed stadionem:
Czwartek od 15:00 do 18:00
Piątek od 15:00 do 18:00
Sobota od 10:00

P.S. Karty kibica nie są obowiązkowe, więc nie musicie ich wyrabiać! Pamiętajcie tylko o wcześniejszym zakupie biletów, bo na ostatnią chwilę może być problem.


dodał: Elanowiec
komentarze [1] powrót

                      Dodano: 12 Mar 2011 04:12 pm
gra = piach
Autor: wojtimaj
nick:
mail: (nie konieczne)

obrazki:

smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Content Management Powered by CuteNews