Wszystkie Newsy Szukaj Newsa Stare Newsy Zarejestruj się
                    Elana Toruń - Czarni Żagań - mecz odwołany!
Dodano:09 Mar 2010 10:41

13.03.2010 Elana Toruń - Czarni Żagań godz. 14:00

Już w najbliższą sobotę Elana rozegra pierwszy ligowy mecz w tym roku na stadionie w Toruniu. Tym razem przeciwnikiem "żółto - niebieskich" będzie zespół Czarnych Żagań.

Drużyna naszych gości plasuje się obecnie na 7 miejscu w ligowej tabeli i ma na swoim koncie 31 punktów, Elana w tej chwili 17 z 13 punktami na koncie. W rundzie jesiennej obecnego sezonu w meczu rozegranym w Żaganiu Czarni gładko pokonali nasz zespół 3:0 (3:0) z kolei w poprzednim sezonie w spotkaniach rozegranych pomiędzy sobotnimi rywalami w Toruniu zwyciężyła Elana 2:1 a w Żaganiu był remis 1:1. Najbliższa potyczka będzie jeszcze ciekawsza ze względu na to, że do drużyny gości przeszedł Grzegorz Mania, który w rundzie jesiennej grał w "żółto - niebieskich' barwach z kolei w odwrotnym kierunku klub zmienił Kamil Kassian, który zasilił szeregi naszego klubu. Na starcie rundy ciężko wskazać faworyta meczu jednak liczymy na to, że Elana zrewanżuje się za jesienną porażkę i pokona w sobotę drużynę Czarnych Żagań.

Zapraszamy wszystkich na to spotkanie i zachęcamy do głośnego dopingu dla "żółto-niebieskich". Musimy pokazać się z jak najlepszej strony! Przyprowadźcie kolegów, musi być nas bardzo dużo! Pokażmy jak się bawi ELANA!
Tak jak zawsze przychodzimy na mecze u siebie wcześniej, tzn. co najmniej godzinę przed meczem, czyli, o 13:00, bo jeżeli ktoś jest na ostatnia chwilę to przez utrudniającą jak to zwykle bywa policję (mieliście przykład na sparingu z Jeziorakiem) wchodzi na stadion, gdy mecz już trwa a głośny doping musi być od pierwszej do ostatniej minuty meczu a nawet dłużej! Wszyscy w sobotę na Bema!

Elana Toruń - Czarni Żagań - mecz decyzją pzpn przełożony!
dodał: Elanowiec
komentarze [0] powrót

nick:
mail: (nie konieczne)

obrazki:

smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Content Management Powered by CuteNews