Dotychczasowe sparingi...
Dodano:16 Jul 2008 13:01
Elana Toruń - Olimpia Grudziądz 2:5 (2:0)
Bramki: 1:0 17' Kowalski 2:0 42' Zamiatowski 2:1 50' Sulej 2:2 65' Rybiński 2:3 72' Rybiński 2:4 80' Rybiński 2:5 87' Linowski

Elana: Woźniak (46, Saładziak) - Kowalczyk, Świderek, Warczachowski, Wróbel - Kowalski, Waligóra, Młodzieniak, Charzewski - Grube - Zamiatowski

Olimpia: 1. połowa: Osiecki - Rzeźnikiewicz, Rogalski, Kurkowski, Brzykcy - Simson, Dreszler, Kalinowski, Piceluk - Sulej, Zarembski;
2. połowa: Swakowski - Gozdek, Rogalski, Darłak, Brzykcy - Delengowski, Budziński, Dreszler (65, Linowski), Koczur - Sulej, Zarembski (65, Rybiński)

Orlęta Aleksandrów - Elana II Toruń 1:1 (1:1)
1:0 P. Wypij (8, karny), 1:1 M. Poczwardowski (9, karny)

Elana II: Kryszak - Żbikowski, Dreszler, Gościński, Poczwardowski - Nowasielski, Wieczyńśki, Sadowski, Melerski - Becker (44, Woźniak; 46, Rudnicki), Kopczyński

Sparta Oborniki - Elana Toruń 0-0

Warta Śrem - Elana Toruń 0-5 (0:3)
Bramki: 1:0 Charzewski, 2:0 Atanacković, 3:0 Manelski, 4:0 Młodzieniak, 5:0 Nowasielski

Warta Poznań - Elana Toruń 3:1 (2:0)
1:0 Iwanicki (5), 2:0 Iwanicki (33), 2:1 Kowalski (62), 3:1 Ngamayama (66)

Elana: Woźniak (46 Kryszak) - Kowalski, Kowalczyk, Świderek, Wróbel - Charzewski (75 Nowasielski), Atanacković, Młodzieniak, Iwanow (46 Loda) - Barabasch (46 Zamiatowski), Manelski (46 Krajewski)
dodał: Michael_Elana