Wszystkie Newsy Szukaj Newsa Stare Newsy Zarejestruj się
                    Wielka mobilizacja na mecz z Victorią!
Dodano:09 Apr 2008 9:09
Już w najbliższą sobotę o godz. 14:40 Elana rozegra drugi mecz w tym roku na stadionie w Toruniu. Będzie to spotkanie 20 kolejki z Victorią Koronowo, która zajmuje w tej chwili 6 miejsce w ligowej tabeli i ma na koncie 33 punkty, Elana jest siódma z 31 punktami.

W rundzie jesiennej Elana pokonała w Koronowie, Victorię 1:0 a jedyną bramkę w tym meczu dla "żółto-niebieskich" zdobył Dah. Zespół z Koronowa jest w tej chwili o "oczko" wyżej w tabeli niż Elana, dlatego nasi piłkarze muszą zrobić wszystko, żeby pokonać Victorię i awansować wyżej.

My tradycyjnie liczymy na dobry mecz a przede wszystkim na to, że "Elanowcy" zrehabilitują się za porażkę w Pelplinie i pewnie pokonają koronowian. Nie ma innej opcji jak tylko wygrana Elany w tym meczu!

Zapraszamy wszystkich na to spotkanie i zachęcamy do głośnego dopingu dla "żółto-niebieskich". Mecz ten transmitowany będzie przez TVP3 dlatego musimy pokazać się z jak najlepszej strony. Przyprowadźcie kolegów, musi być nas bardzo dużo, więcej niż na meczu z Flotą. Pokażmy jak bawią się kibice Elany! Mamy teraz zakaz wyjazdowy, więc tym bardziej musimy skupić się na meczach u siebie. Przyjdźcie trochę wcześniej, bo jeżeli ktoś jest na ostatnia chwilę to przez policję wchodzi na stadion, gdy mecz już trwa a doping musi być od pierwszej do ostatniej minuty meczu a nawet dłużej! Do zobaczenia w sobotę o godz. 14:00 na stadionie przy ul. Bema!

Elana Toruń - Victoria Koronowo sobota, godz. 14:40 stadion przy ul. Bema

Kobiety i dzieci do lat 10 wstęp wolny!
Bilet na mecz - 6 zł

W przerwie i po meczu będzie można zakupić: długopisy, kalendarzyki, kieliszki, otwieracze, skarpety, szaliki, rękawiczki, vlepki, oraz zapalniczki Elany!

Władcy Torunia - Elana - Władcy Torunia!

Pierwsze 1000 osób które kupią bilet, lub zgłoszą się do kasy z karnetem otrzymają niespodziankę - oficjalny gadżet klubowy.
dodał: Elanowiec