Wda rozgromiona!
Dodano:05 Mar 2008 18:57
Elana Toruń - Wda Świecie 9:1 (2:1)
0:1 L. Szczygielski (20), 1:1 R. Warczachowski (29. karny), 2:1 R. Jankowski (36), 3:1 A. Cieśliński (52), 4:1 D. Zamiatowski (56), 5:1 M. Nowaczyk (63), 6:1 A. Cieśliński (64), 7:1 G. Grzebel (68), 8:1 A. Młodzieniak (77), 9:1 A. Cieśliński (86)

Elana: 1. połowa: Woźniak - Paprocki, Warczachowski, Opiłka, Żbikowski - Poczwardowski, Nowaczyk, Kural, Grzebel - Nowicki, Jankowski;
II połowa: Woźniak (75, Berendt) - Wróbel, Kowalski, Świderek, Dreszler - Grzebel, Młodzieniak, Nowaczyk (63, Wieczyński), Zamiatowski - Cieśliński, Maćkiewicz

Pierwsza połowa meczu nie zapowiadała takiego wyniku, bo piątoligowcy toczyli w miarę wyrównany bój. W 20. min objęli nawet prowadzenie po łądnym strzale Leszka Szczygielskiego, ale dosyć szybko z karnego wyrównał Robert Warczachowski.
Później, po jego asyście, prowadzenie żółto-niebieskim dał Rafał Jankowski. W drugiej połowie przewaga torunian, którzy zagrali silniejszym składem, była miażdząca. A kibice mogli oklaskiwać m.in. efektowne akcje i ładne trzy bramki powracającego do drużyny Adama Cieślińskiego, który na tle piątoligowego rywala zaprezentował się bardzo dobrze. Podobnie zresztą, jak wszyscy jego koledzy, grający po przerwie.
dodał: Michael_Elana