W takich okolicznościach 2. ligę osiągniemy spokojnie... Choć na usta ciśnie się inne pytanie...

Adaś czemu sie nie uśmiechasz - czyżby CI ząbki wybili tydzień temu w kasynie ?
kurwa z takim podejściem do życia to ja myśle , że kariery to ten człowiek nie zrobi
Autor: PDG Fans
                      Dodano: 04 Mar 2008 08:12 pm
Fakt chodzenie do kasyn i włóczenie się po mieście w środku nocy nie jest odpowiedzialnym zachowaniem o czym mogliśmy przekonać się niestety na przykładzie chociażby P. Kryszaka. Jedynym usprawiedliwieniem dla Adama jest to, że stanął w obronie kobiety - jeżeli prawdą jest to co piszą kolorowe gazety. Cieszy fakt powrotu może coś w ataku się zmieni. :)
Autor: MalyE
                      Dodano: 04 Mar 2008 09:40 pm
Ciekawe ile jutro sypnie bramek z Wda:))))
                      Dodano: 04 Mar 2008 09:41 pm
Fajnie jeszcze jak by Nowicki zasilił naszą drużyne, jest szybki, i na sparingu było widac ze ma chęc do gry, Cieśliński-Nowicki, ciekawy atak, no i nie zapominajmy o naszym Jarku, w sparingach skuteczny :)

Dodano: 05 Mar 2008 06:07 pm
sparing obfitujący w bramki 8:1(2:1) a szczególnie w drugiej połowie gdy na boisko wszedł Cieśliński,
                      Dodano: 05 Mar 2008 06:17 pm
Pierwsza połowa słaba, druga juz o wiele lepsza, Adam widac że trenował z I ligowym klubem, a jego 3 bramka to poprostu Liga Mistrzów!! Oby tak dalej!! ELANA TORUŃ
Autor: sebik
                      Dodano: 05 Mar 2008 06:54 pm
heh Jaro poczuł oddech na plecach, robi się ładny duecik w ataku wink
A mecz- sam Jarek miał 4 niewykorzystane "setki", więc wynik jst łagodnym wymiarem kary tongue
                      Dodano: 05 Mar 2008 07:02 pm
No i dodaj do tego, że Jankowski,Nowicki i Ciesliński mogli dołozyc po golu, no i ta poprzeczka Warciego, ma bombe :D
                      Dodano: 05 Mar 2008 07:34 pm
Nowicki i Jankowski w pierwszej to mogli spokojnie po 2-3 bramki dołożyć. Rzut wolny miodzio... 2 centymetry niżej i by wpadła.
Autor: lukiu