Przegrany sparing z Górnikiem Łęczna.
Dodano:30 Jan 2008 20:24
Górnik Łęczna - Elana Toruń 4:1 (0:0)

1:0 Mazurkiewicz (53), 2:0 Wójcik (63), 3:0 Bugała (76), 4:0 Nazaruk (79), 4:1 Wojciechowski (89)

Elana: Kwaśniewski (46, Saładziak) - Nowaczyk (46, Dreszler), Warczachowski, Kowalski (64, Manelski) , Wróbel - Zamiatowski (46, Młodzieniak), Kolmajer (46, Grzebel) , Świderek, M. Kryszak (64, Poczwardowski), Maćkiewicz (61, Zamiatowski; 70 Berent), Becker (46, Wojciechowski)
komentarze [5] powrót

Dodano: 30 Jan 2008 08:39 pm
Do przerwy w miare po przerwie tragedia, ale spokojnie okres przygotowawczy :) pozdro
Autor: Sebik
                      Dodano: 30 Jan 2008 09:03 pm
po przerwie bronil Sałata... Widac ze potrzebujemy bramkarza...
Autor: lidzet
                      Dodano: 30 Jan 2008 10:25 pm
Zamiatowski zszedł po 9 minutach gry, czyżby kontuzja? Sałata trzyma \"swój\" poziom.
Autor: MalyE
                      Dodano: 30 Jan 2008 11:27 pm
Mecz nie odzwierciedla wyniku, a sedziowie gwizdza swoje nawet w sparingach angry
Po przerwie gralo 7 mlodziezowcow przeciwko bylym grajkom OE wiec nie ma sie co dziwic. A Wojciechowski nogi nie odstawia wiec zapowiada sie ciekawie;]
Autor: klubing
                      Dodano: 30 Jan 2008 11:55 pm