Dodano:24 Feb 2007 22:42
Kujawiak Włocławek - Elana Toruń 1:1 (0:0)
1:0 Dawid Kaszuba (72), 1:1 Mariusz Kryszak (89)

Elana:P. Kryszak (46, Saładziak) - Woroniecki (46, Cuper), Warczachowski, Kowalski, Wróbel (46, Górny) - Urbański (46, Preis), Świderek (46, Sarnecki), Maziarz (46, M. Kryszak), Nowaczyk (46, Stefanowicz) - Zamiatowski (46, Polichnowski; 70, Kocieniewski), Maćkiewicz (46, Neścior)

Podopieczni Roberta Kościelaka zremisowali, we Włocławku z tamtejszym Kujawiakiem 1:1 (0:0).
W pierwszej połowie torunianie przeważali, ale zabrakło składnych akcji. Dużo do życzenia pozostawia też skuteczność trzecioligowców. Po zmianie stron mecz się wyrównał. Gospodarze w 72. min objęli prowadzenie, jednak w końcówce to remisu doprowadził Mariusz Kryszak. Kilka minut wcześniej Robert Warczachowski przestrzelił rzut karny. W barwach Elany zagrali dwaj napastnicy. Piotr Polichnowski (Zgoda Chodecz) i Dawid Neścior (Cartusia), ale obaj nie zaprezentowali trzecioligowego poziomu.
- To nie był dobry mecz w wykonaniu moich podopiecznych - mówi trener Robert Kościelak.
dodał: Michael_Elana