Dodano:17 Feb 2007 22:15
Elana Toruń - Unia Janikowo 0:1 (0:0)
Bramki: 0:1 Marek Kubisz '57

Elana: P. Kryszak - Woroniecki, Warczachowski, Opiłka (38, Kowalski), Wróbel (70, Sarnecki) - Urbański (55, Preis), Świderek, Maziarz (55, M. Kryszak), Nowaczyk (46, Cuper) - Maćkiewicz (70, Kobierecki), Zamiatowski (35, Neścior; 70, Zamiatowski).

Podopieczni Roberta Kościelaka przegrali, na sztucznej murawie w Bydgoszczy, z drugoligową Unią Janikowo 0:1 (0:0). Decydującego gola zdobył w 57 minucie Mateusz Kubisz.
- Do przerwy zagraliśmy bardzo dobrze - mówi trener Robert Kościelak. - Było parę dogodnych sytuacji strzeleckich, ale nie udało nam się ich wykorzystać.
W toruńskim zespole zagrało dwóch testowanych napastników: znany już z wcześniejszych występów Piotr Kobierecki oraz Dawid Neścior, absolwent łódzkiej SMS, ostatnio reprezentujący barwy Cartusii.
- Z Kobiereckiego raczej już zrezygnujemy - dodaje toruński szkoleniowiec. - Jeśli chodzi o Neściora, ostatecznej decyzji jeszcze nie podjęliśmy.
Niestety, podczas sobotniego meczu groźnej kontuzji kolana nabawił się obrońca "żółto-niebieskich" Michał Opiłka.
- W poniedziałek idzie do lekarza, ale obawiam się, że może czeka go dłuższa przerwa w grze - kończy Robert Kościelak.
dodał: Michael_Elana
komentarze [10] powrót

Dodano: 18 Feb 2007 02:16 am
To tylko sparing...bez paniki...chociaz wygrana by bardziej cieszyła przed rozpoczynajaca sie runda wiosenna smile

Dodano: 18 Feb 2007 09:59 am
a kto wie może w sezonie bedzie inaczej jeszcze zobaczycie w sezonie bede wygrywac :] w sparngach patrzy sie na młodych zawodników itd chociaz wynik tez jest wazny i gra ale coz przegrali to przegrali

NA ZAWSZE WIERNI I ODDANI TORUNSKIEJ ELANIE NAJWIERNIEJSI FANI
Autor: Rubinkowo
                      Dodano: 18 Feb 2007 12:39 pm
Kryszak-Woroniecki,Warczachowski,Opiłka,Wrób
el,Urbański,Maziarz,Świderek,Nowaczyk,Zamiat
owski,Maćkiewicz.W pierwszej połowie mecz wyrównany,natomiast w drugiej przewaga Unii.Pozdro
Autor: obsErwator
                      Dodano: 19 Feb 2007 04:21 pm
i my myślimy o 2lidze......
Autor: deco_23
                      Dodano: 19 Feb 2007 05:28 pm
Deco a czemu mamy nie myslec, przecież 1:0 to niezły wynik!! Ale wiadomo ze trzeba sprowadzic jakiegos bramko strzelnego napastnika!! A bedzie jakis sparing w Toruniu bo chętnie bym sie przejechał!!
Autor: Ziom_Elana
                      Dodano: 19 Feb 2007 05:38 pm
wuynikow bedziemy wymagac,jak zacznie sie runda wiosenna.Na razie niech sie rozruszaja.Strona juz sie rozruszala
Autor: bonzo__mokrE
                      Dodano: 19 Feb 2007 06:01 pm
Przestancie pisac komentarze w stylu"i my myślimy o 2lidze..." bo to denerwujace. Wiecej optymizmu panowie...To tylko sparing i 1-0 z janikowem(drugo ligowcem), fakt nie jest dobrym wynikiem, ale i nie jest tez az takim zlym! Trzeba szybko znalezc jakiegos dobrego napsastnika bo dopiero wtedy bedzie zle!...