Wygrany sparing z Lechem Rypin.
Dodano:03 Feb 2007 12:18
Włocławek
Elana Toruń - Lech Rypin 3:2 (1:1)

1:0 M. Wróbel (22 karny), 1:1 P.Kukowski (25 karny), 2:1 R. Jankowski (60), 2:2 D.Chełmicki (78), 3:2 T. Urbański (84)

Elana: 1. poł.: P. Kryszak - Sarnecki, Świderek, Warczachowski, Wróbel - Preis, M. Kryszak, Nowaczyk, Stefanowicz - Jankowski, Maćkiewicz;
2. poł.: Saładziak - Sarnecki, Opiłka, Kowalski, Woroniecki - Urbański, Maziarz, Świderek, Dobek - Zamiatowski, Jankowski (63, Walaszkowski)

Elana zmierzyła się na włocławskiej sztucznej trawie z Lechem Rypin. Do przerwy był remis, po bramkach z rzutów karnych, później zrobiło się 2:2, aż zwycięskiego gola dla trzecioligowca zdobył strzałem z 18 m Tomasz Urbański.
Zwycięstwo torunian, którzy przez cały mecz mieli optyczną przewagę, mogło być wyższe, ale Mariusz Kryszak trafił w poprzeczkę, a Rafał Jankowski - w słupek.
Ten drugi jest bramkostrzelnym napastnikiem Kujawiaka Kowal. W sobotę był testowany w toruńskiej drużynie. Zaprezentował się nieźle, zdobył bramkę i być może będzie już wkrótce trenował z Elaną.