Porażka po karnych...
Dodano:15 Aug 2006 21:13
Elana Toruń - Mieszko Gniezno 4:4 k.2:4 (2:2, 4:4)

1 S. Pawłowski (14), 1:1 D. Preis (32), 2:1 R. Warczachowski (38), 2:2 P. Iwanicki (39), 2:3 P. Iwanicki (52), 3:3 M. Dobek (55), 3:4 W. Przysiuda (78), 4:4 R. Warczachowski (81)

karne: 1:0 Warczachowski, 1:1 Piskuła, 2:1 Wróbel, 2:2 Kaźmierczak, 2:2 Rogalski (poprzeczka), 2:3 Iwanicki, 2:3 Sarnecki (chybił), 2:4 Nawrot

Elana: Gajewski - Rogalski, Woroniecki, Warczachowski (żk), Wróbel - Preis (34, Urbański), Sarnecki, Maziarz (żk), Dobek (żk; 71, Stefanowicz) - Cieśliński (76, Styranowski), Maćkiewicz

Krótko trwała przygoda z rozgrywkami Pucharu Polski Elany Toruń, która przegrała wczoraj u siebie, po karnych, z Mieszkiem Gniezno 2:4. W normalnym czasie spotkanie zakończyło się wynikiem 4:4, rozstrzygnięcia nie przyniosła też dogrywka. Karne lepiej wykonywali goście, którzy po uderzeniu w poprzeczkę Marcina Rogalskiego i strzale nad bramką Piotra Sarneckiego cieszyli z awansu do kolejnej rundy. Mecz dwóch czołowych drużyn III ligi wielkopolskiej był dramatyczny, ale stał na przeciętnym poziomie. Jego ozdobą były piękne gole z rzutów wolnych Roberta Warczachowskiego i Waldemara Przysiudy. Pozostałe bramki padły po kardynalnych błędach w obronie obu ekip. Dotyczy to zwłaszcza gospodarzy, którzy w defensywe momentami zagrali bardzo słabo. Wczorajsze spotkanie było pechowe dla Dariusza Preisa. Strzelając pierwszą bramką dla Elany doznał urazu (rozcięte czoło) i musiał opuścić boisko. - Darek ma założone szwy - mówi trener Robert Kościelak. - Lekarz zalecił mu odpoczynek, nie wiadomo więc, czy będzie mógł zagrać w najbliższym ligowym spotkaniu, w Turku.

Kibice:
Na meczu wystawiliśmy ok 120 osobowy młyn. Doping tego dnia z przerwami, tylko momentami dobry. Na płocie oprócz kilku naszych flag zawisły dwie, które przywieźliśmy z poprzedniego meczu w Koronowie. Na meczu obecny był jeden kibic Ruchu Chorzów.

dodał: Michael_Elana