Awans do finału PP na szczeblu województwa.

Zdrój Ciechocinek - Elana Toruń 1:2 (0:0)
0:1 M. Dobek (52), 0:2 M. Woroniecki (63), 1:2 D. Kwiatkowski (78)

Zdrój: Krakowiak - Chmielecki, Mordziński, Dąbrowski (żk), Ragaman - Oczachowski (54, Sessou), Kiciński (67, Żywica), Dettlaff (54, Majchrzak), Sędrowski - Jastrzębski (59, Nowosielski), Kwiatkowski;

Elana: Gajewski - Benkowski, Woroniecki (żk), Mysior, Warczachowski - Urbański (żk; 59, Falkowski; żk, czk - 70. min), Świderek, Grube (67, Maćkiewicz), Maziarz (46, Sarnecki) - Dobek (żk), Zamiatowski (56, Nowicki)

Piłkarze Elany i Victorii Koronowo zagrają w finale wojewódzkiego Pucharu Polski. Mecze prawdopodobnie odbędą się w czerwcu.
Wczoraj torunianie grali w Ciechocinku rewanżowe spotkanie półfinałowe. Bronili sporej zaliczki, bowiem kilka tygodni temu u siebie pokonali Zdrój 3:0 (0:0). W pierwszej połowie rewanżu mało było okazji podbramkowych. Wśród gospodarzy najlepszą zmarnował Dawid Kwiatkowski, zaś u gości - Mateusz Dobek. Toruński napastnik zrehabilitował się jednak w 52. min, kiedy po ładnej, "koronkowej" akcji Piotra Mysiora i Tomasza Urbańskiego, kapitalnym strzałem z narożnika pola karnego umieścił piłkę w siatce. Jedenaście minut później równie pięknego gola zdobył Mariusz Woroniecki. Po rzucie rożnym i wybiciu piłki przez obrońców Zdroju poza pole karne, bez namysłu "przymierzył" z woleja i futbolówka wpadła w samo okienko bramki Sebastiana Krakowiaka. Gospodarze w końcówce ambitnie dążyli do odrobienia strat. Udało im się jednak strzelić tylko bramkę honorową, kiedy w 78. min Artura Gajewskiego w sytuacji sam na sam pokonał Kwiatkowski.

Kibice:
Na meczu obecnych było ok 60 kibiców Elany, oprócz rodowitych torunian także fani z fc: Aleksandrów Kujawski, Ciechocinek oraz Raciążek.