Kolejny wygrany sparing
Dodano:17 Feb 2006 16:09
Włocławek

Elana Toruń - Jeziorak Iława 3:1 (2:0)

1:0 A. Cieśliński (10), 2:0 P. Mysior (25), 3:0 R. Warczachowski (79), 3:1 Ł. Suchocki (86).

Elana: (I połowa): Kryszak - Rogalski, Woroniecki, Warczachowski, Mysior - Urbański, Świderek, Maćkiewicz, Grube - Zamiatowski, Cieśliński.
(II połowa): Kryszak (76, Saładziak) - Sarnecki, Woroniecki, Warczachowski, Mysior - Falkowski, Maziarz, Opiłka, Dobek - Grube (76, Zamiatowski), Nowicki.

Spotkanie rozegrano na sztucznym boisku we Włocławku. W ekipie rywali podopiecznych Piotra Rzepki wystąpił wychowanek toruńskiego klubu - Łukasz Wróbel. Aktualnie piłkarz drużyny z Iławy bardzo poważnie podszedł do meczu ze swoimi byłymi kolegami. Oprócz Wróbla w ekipie znad Jezioraka wystąpiło dwóch byłych zawodników Sparty Brodnica: Tomasz Radziński i Mirosław Ratkowski.
Szybkie gole toruńczyków
W ekipie Elany wystąpił Piotr Mysior. 22-letni obrońca jest obserwowany przez toruński sztab szkoleniowy. Już w 10. minucie podopieczni Piotra Rzepki objęli prowadzenie. Po akcji Wojciecha Świderka i Dawida Zamiatowskiego golkipera Jezioraka pokonał Adam Cieśliński. Kwadrans później toruńczycy wygrywali już 2:0. Piłkę do siatki skierował debiutujący w Elanie Mysior. Po przerwie Piotr Rzepka wymienił prawie wszystkich zawodników. Zmiennicy zdołali podwyższyć wynik spotkania. W 79. min z rzutu wolnego gola zdobył Robert Warczachowski. Wynik, cztery minuty przed zakończeniem meczu, ustalił Łukasz Suchocki.

Źródło: "Nowości"

Kolejny mecz sparingowy Elana rozegra w piątek we Włocławku z Olimpią Elbląg.