Wszystkie Newsy Szukaj Newsa Stare Newsy Zarejestruj się
                    Polskie Towarzystwo Ubezpieczeniowe SA nowym sponsorem!
Dodano:01 Feb 2006 20:59
Ubezpieczeni na awans?

Powiększa się grono sponsorów Toruńskiej Elany. Ostatnio działacze trzecioligowca podpisali umowę z kolejną firmą. Jest nią Polskie Towarzystwo Ubezpieczeniowe SA. To firma zaliczana do grona 10 największych instytucji ubezpieczeniowych w Polsce pod względem zebranej składki ubezpieczeniowej, rozmiarów działalności, tempa rozwoju oraz różnorodności oferowanych produktów.

Na pół roku
- Znów potwierdza się, że jesteśmy klubem rozpoznawalnym w naszym regionie - mówi Piotr Wujków, prezes Elany Toruń. - Dzięki temu kolejna firma postanowiła się z nami związać - tym razem na pół roku. Ciekawostką jest fakt, że w gronie akcjonariuszy PTU SA są Janikowskie Zakłady Sodowe Janikosoda SA oraz Inowrocławskie Zakłady Chemiczne Soda Mątwy SA, czyli sponsorzy... Unii Janikowo, rywala torunian w walce o awans do II ligi.
-Elana jest jedną z drużyn, która się dobrze zapowiada i mam nadzieję, że dzięki naszej pomocy awansuje do II ligi - mówi Wioletta Grońska, dyrektor biura marketingu PTU SA. Przypomnijmy, że wcześniej do grona sponsorów Elany dołączył Apator SA, przedłużono też umowę z Pacific Nestle.
- Do tego trzeba jeszcze dodać firmę CSC Venator, która będzie naszym głównym sponsorem - dodaje prezes Wujków. - Oczywiście nadal szukamy nowych darczyńców i jestem przekonany, że w najbliższym czasie podpiszemy kolejne umowy.

Klub Stu
Przypominamy przy okazji, że przy Elanie działa Klub Stu, zrzeszający sponsorów. Deklarację przystąpienia można Ściągnąć z internetowej strony www.tkp.torun.pl.
(rk)

Żródło:"Nowości"
dodał: Michael_Elana
komentarze [0] powrót

nick:
mail: (nie konieczne)

obrazki:

smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Content Management Powered by CuteNews