Wszystkie Newsy Szukaj Newsa Stare Newsy Zarejestruj się
                    Teraz czas na przerwę świąteczną
Dodano:16 Dec 2005 20:59
Torunianie w piątek spotkali się na klubowej wigilii. Po niej rozjechali się do domów. W Toruniu mają się spotkać w środę, 4 stycznia. - Ale prawdziwe treningi rozpoczniemy w drugim tygodniu przyszłego miesiąca - mówi trener Piotr Rzepka.
Wiadomo już, gdzie torunianie wyjadą na zimowe zgrupowanie. W dniach od 21 do 28 stycznia będą trenowali w Pucku. W drodze na obóz rozegrają sparing z Kaszubami Połchowo, a po zgrupowaniu zmierzą się z Bałtykiem Gdynia (oba mecze na sztucznej trawie w Gdyni). Ponadto podopieczni trenera Rzepki zmierzą się w meczach kontrolnych z Victorią Koronowo (4 lutego w Toruniu), Arką Gdynia (na wyjeździe), Jeziorakiem Iława i Olimpią Elbląg. Jeśli pogoda dopisze, te dwa mecze też zostaną rozegrane w Toruniu. Na sparing pozostaje jeszcze wolny pierwszy weekend marca. Być może wtedy Elana zagra z Widzewem Łódź. Na razie trwają rozmowy na ten temat. Zmian kadrowych zbyt dużych w klubie nie będzie. Na razie włączeni do zajęć z pierwszym zespołem będą wychowankowie, Jakub Falkowski i Jakub Klarkowski. Być może w styczniu do drużyny dołączy kolejny młodzieżowiec, napastnik Jacek Magdziński. To wychowanek Promienia Kowalewo Pom., który kilka ostatnich lat spędził w juniorskich grupach Groclinu Dyskobolii Grodzisk Wlkp. Do rozwiązania pozostaje kwestia Łukasza Grube, który po okresie wypożyczenia stał się zawodnikiem Kujawiaka Hydrobudowy. Jak się dowiedzieliśmy, na początku stycznia ma trenować z ekipą drugoligowca. Jeśli nie przekona do siebie trenera Bogusława Baniaka, prawdopodobnie powróci do Torunia, już na zasadzie transferu. - Nie ukrywam, że chciałbym, aby Łukasz grał u nas - mówi trener Rzepka.
Z kolei inny toruński młodzieżowiec, Dawid Zamiatowski, który pod koniec rundy błysnął formą, być może wiosną zostanie przez trenera Michała Globisza zaproszony na zgrupowanie kadry narodowej rocznika 1987.
(rk)
dodał: Elanowiec
komentarze [0] powrót

nick:
mail: (nie konieczne)

obrazki:

smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Content Management Powered by CuteNews