Wszystkie Newsy Szukaj Newsa Stare Newsy Zarejestruj się
                    Co się teraz dzieje w Elanie?
Dodano:03 Dec 2005 0:19
Zawodnicy Elany spotykają się na zajęciach trzy razy w tygodniu. Dwukrotnie na boisku i raz na lodowisku.
Drużyna trenuje niemal w komplecie. Brakuje Kamila Wojciechowskiego, który został zawieszony przez klub i nie wiosną nie będzie już grał w zespole trenera Piotra Rzepki. Nie ma także Marcina Rogalskiego, leczącego kontuzję nogi. W zajęciach biorą udział dwaj młodzi piłkarze, Jakub Falkowski (rocznik 1986) oraz Jakub Klarkowski (85). Obaj są wychowankami Elany, ale ostatnie sezony spędzili w innych drużynach. Falkowski grał m.in. w Pomowcu Kijewo Królewskie i Pomorzaninie Toruń, zaś Klarkowski - w Unii Solec Kujawski.
- W tym roku do zespołu nie dołączy już raczej żaden nowy zawodnik - twierdzi Piotr Wujków, prezes klubu. - Myślę, że nowi gracze pojawią się na pierwszych zajęciach styczniowych. Czy ktoś od nas odejdzie? W tej chwili trudno mi na takie pytanie odpowiedzieć.
- Treningi potrwają do 15 grudnia - dodaje trener Piotr Rzepka. - Dzień później spotkamy się na klubowej wigilii. W nowym roku zajęcia wznowimy w pierwszym tygodniu stycznia. Pod koniec tego miesiąca zamierzamy wyjechać na kilkudniowe zgrupowanie, a dopiero po powrocie z obozu rozpoczniemy serię meczów sparingowych.
Dokładnych terminów sparingów jeszcze nie ma. Wiadomo tylko, że rywalami torunian będą m.in. Arka Gdynia, Jeziorak Iława, Olimpia Elbląg i prawdopodobnie Widzew Łódź.

Źródło: "Nowości"
dodał: Elanowiec
komentarze [0] powrót

nick:
mail: (nie konieczne)

obrazki:

smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Content Management Powered by CuteNews