Solec Kujawski

Unia Solec Kujawski - Elana Toruń 2:3 (0:3)
Bramki dla Elany: Maćkiewicz (13), Cieśliński (23, 32)

Elana: Kryszak (46, Gajewski) - Rogalski (46, Nowicki), Woroniecki (46, Wiśniewski), Boldt, Warczachowski (46, Świderek) - Urbański (46, Pawlicki), Sarnecki (46, Maziarz), Wojciechowski (46, Dobek), Grube - Maćkiewicz (46, Zamiatowski), Cieśliński (46, Podolski)

Piłkarze Elany pokonali czwartoligową Unię 3:2 w ostatnim sparingu przed inauguracją rozgrywek ligowych. W pierwszej połowie trener Piotr Rzepka wystawił skład, jaki prawdopodobnie rozpocznie mecz ze Zdrojem. Gra toruńskiej drużyny była o wiele lepsza, niż w sobotę w Zbrachlinie. Tradycyjnie niemal bezbłędni byli obrońcy, wreszcie skutecznie zagrali napastnicy, którzy zdobyli trzy bramki. W przerwie z boiska zeszło dziewięciu graczy. Zostali jedynie Łukasz Grube (przesunięty na prawą obronę) i Przemysław Boldt. Torunianie mieli kilka dogodnych sytuacji (Andrzej Pawlicki, Patryk Podolski, Szymon Maziarz, Piotr Nowicki), ale zawodziła ich skuteczność. W tyłach zaś popełnili trzy poważne błędy, z których dwa zakończyły się utratą goli.