Elana Toruń - Mień Lipno 1:1 (1:1)
Bramki:
1:0 P. Podolski (10), 1:1 M. Serafin (21, karny)

Elana: Gajewski - Rogalski, Woroniecki, Wiśniewski (46, Boldt), Świderek - Urbański, Maziarz, Dobek (70, Nowicki), Grube - Delengowski, Podolski

W rozegranym w Aleksandrowie Kuj. spotkaniu kontrolnym Elana zremisowała 1:1 z Mieniem Lipno.
Wynik meczu został ustalony do przerwy. Już w 10. min, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Szymona Maziarza, lipnowskiego bramkarza Roberta Wiśniewskiego strzałem z niewielkiej odległości pokonał Patryk Podolski. Wyrównanie padło kilkanaście minut później. Po faulu na Łukaszu Drwiędze sędzia podyktował rzut karny. "Jedenastkę" pewnie wykorzystał Maciej Serafin, który nie dał większych szans Arturowi Gajewskiemu.
Wczoraj w barwach Elany wystąpili głównie ci piłkarze, którzy nie grali we wtorek, w zremisowanym 2:2 spotkaniu z Jeziorakiem (nie dotyczyło to Przemysława Boldta, Mateusza Dobka, Wojciecha Świderka i Piotra Nowickiego).
Toruński zespół nie zachwycił. Widać było brak zgrania poszczególnych formacji, a także zmęczenie po zgrupowaniu w Błażejewku. Najmniej uwag można mieć do obrońców, którzy prezentowali się w miarę solidnie i nie popełniali zbyt wielu błędów. Gorzej było z grą pomocników i napastników. Ci drudzy, kiedy już znaleźli się w dogodnych sytuacjach, nie potrafili ich wykorzystać. W nieskuteczności brylował zwłaszcza Patryk Podolski.
Dodajmy, że we wtorek Michał Benkowski doznał złamania ręki i ma założony gips przynajmniej na cztery tygodnie.
dodał: Michael_Elana