Wygrany sparing!
Dodano:13 Jul 2005 19:08
Koronowo

Victoria Koronowo - Elana Toruń 1:4 (1:2)
1:0 M. Wiśniewski (10), 1:1 Ł. Grube (27), 1:2 D. Zamiatowski (42), 1:3 M. Woroniecki (60), 1:4 A. Nabiałek (61)

Elana : Kryszak - Rogalski, Woroniecki, Warczachowski, P. Boldt, P. Wiśniewski, Sarnecki, Grube, Ł. Gajewski, Zamiatowski, Delengowski oraz Gajewski - Matusewicz, Świderek, Nabiałek, Galant, Nowicki, Wojciechowski, Pawilicki

W pierwszym kontrolnym meczu Elana wygrała na wyjeździe z Victorią Koronowo 4:1 (2:1). Na początku meczu gospodarze zaatakowali podopiecznych Piotra Rzepiki i już w 10. minucie po strzale Marcina Wiśniewskiego objęli prowadzenie. Po utracie bramki torunianie przejęli inicjatywę na boisku. Czego efektem były dwie zdobyte bramki do przerwy. Po przerwie toruński trener dokonał kilku zmian, a jego podopieczni strzelili kolejne dwa gole.
- Jestem zadowolony z tego sparingu - mówi Piotr Rzepka, trener Elany. - Obserwuje nowych piłkarzy i naprawdę nieźle się prezentują. Niektórzy bez problemów powinni sobie dać radę w III lidze.
(jp)

Jak widać skład naszego zespołu bardzo się różni od tego z poprzedniego sezonu. Trener dał pograć głównie testowanym zawodnikom. Wiadomo już, że z piłkarzy, którzy pojawili się na pierwszych treningach w Elanie nie zagrają: Marian Pogorzałek (Ruch Radzionków), Przemysław Łapiński (SMS Łódź), Łukasz Gac i Rafał Wojciechowski (wychowankowie). Nie wiadomo co będzie z Radosławem Romanowskim - wychowanek toruńskiej Elany, ostatnio występujący w Amice Wronki, dostał również ofertę ze swojego dotychczasowego zespołu i musi jak najszybciej się zdecydować gdzie chce grać.