Wszystkie Newsy Szukaj Newsa Stare Newsy Zarejestruj się
                    Koniec urlopów...
Dodano:08 Jul 2005 21:07
W sobotę o godz. 12:00, na pierwszym treningu przed nowym sezonem zbiorą się zawodnicy Elany. Zajęcia odbędą się na Podgórzu.

Przypomnijmy, że po zakończeniu poprzednich rozgrywek z drużyną rozstali się: Maciej Hanczewski, Marcin Dettlaff, Damian Grzędzicki, Jakub Malczuk, Daniel Maćkiewicz, Rafał Sulecki i Grzegorz Sobiech.

Oferty dla Dawida
Dużo mówiło się też o odejściu z klubu Marcina Rogalskiego i Dawida Nowaka. Ten pierwszy zapewnił jednak, że w Elanie zostanie. Drugi zaś leczy kontuzję i zbiera oferty. Na razie, poza klubem z Torunia, ma propozycje z Nowego Miasta Lub. i Ciechocinka. Wiadomo też, że toruńską ekipę dotychczas wzmocniło dwóch nowych graczy: pomocnik Piotr Sarnecki (Unia Tczew) i bramkarz Artur Gajewski (Chemik Bydgoszcz).

Powrót Boldta?
Na sobotnim treningu, oprócz tych zawodników, którzy mają ważne umowy, pojawi się wielu nowych piłkarzy. Przede wszystkim będą to młodzieżowcy. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, mają to być m.in.: Andrzej Pawlicki i Kamil Wojciechowski (Legia Chełmża), wychowankowie: Piotr Nowicki, Dawid Zamiatowski i Przemysław Wiśniewski (ten ostatni grał w Unii Wąbrzeźno), Przemysław Łapiński (SMS Łódź), Marian Pogorzałek (Ruch Radzionków) i Łukasz Gajewski (Wisła Tczew). Być może będą też jacyś młodzi piłkarze z ŁKS-u Łódź. Na sobotnich zajęciach mają się także pojawić dwaj seniorzy, Artur Nabiałek (wychowanek ŁKS-u) oraz dawno Przemysław Boldt, wychowanek Elany, mistrz Polski z Polonią Warszawa, ostatnio grający z Polarze Wrocław. Nadal pozostaje otwarta sprawa trzech innych młodzieżowców. Patryk Podolski i Michał Benkowski (Korona Kielce) oraz Jacek Magdziński (wychowanek Promienia Kowalewo Pom., występujący w zespole juniorów Groclinu Dyskobolii) przebywają bowiem na zgrupowaniach swoich obecnych zespołów. Jeśli mieliby się pojawić w Toruniu, to dopiero po niedzieli.
(rk)
dodał: Elanowiec
komentarze [0] powrót

nick:
mail: (nie konieczne)

obrazki:

smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Content Management Powered by CuteNews