Wszystkie Newsy Szukaj Newsa Stare Newsy Zarejestruj się
                    Rozmowa z prezesem klubu
Dodano:01 May 2005 12:24
Co chciałby Pan powiedzieć kibicom po meczu z rezerwami Lecha Poznań ?
W pierwszej kolejności chciałbym podziękować, mimo wcześniejszych porażek, za tak liczne przybycie na stadion i taki doping, jaki był przez cały mecz- mówi Piotr Wujków. W tej chwili najważniejszą kwestią jest, żeby kibice mimo porażek pokazali, co dla nich znaczy klub, bo tylko oni mogą w tej chwili pomóc odbudować się zespołowi.

Przed sezonem głośno mówiło się o awansie do II ligi. Czy nadal zarząd klubu i piłkarze myślą o awansie?
Pragnę uciąć wszelkie spekulacje, że zarząd nie jest zainteresowany awansem. Jest to nieprawda podobnie niedorzeczne są uwagi jakoby piłkarze "sprzedawali" mecze, ponieważ w przypadku awansu i za kolejne wygrane spotkania otrzymują bardzo wysokie premię.

Co w tej chwili planujecie zrobić?
Temu zespołowi w tej chwili potrzebny jest przede wszystkim spokój a każdy nerwowy ruch może jedynie pogorszyć kryzys. Rozumiem rozgoryczenie kibiców, bo sam w tej chwili jestem chyba najbardziej rozgoryczony cała sytuacją, ale nadal wierzę w zespół i apeluje abyśmy w tym trudnym momencie pokazali, że jesteśmy z ta drużyną i pomogli jej przełamać passę porażek. Część kibiców tzw. "pikników" na pewno odwróci się od nas, ale mam nadzieję, że ci najwierniejsi będą z nami na dobre i na złe - mam nadzieję, że od najbliższego meczu na dobre.

P.S. Klub postanowił wesprzeć finansowo wyjazd kibiców na najbliższy mecz !!!
dodał: Elanowiec
komentarze [0] powrót

nick:
mail: (nie konieczne)

obrazki:

smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Content Management Powered by CuteNews