Wszystkie Newsy Szukaj Newsa Stare Newsy Zarejestruj się
                    Zapraszamy na mecz!!!
Dodano:28 Apr 2005 1:35
W sobotę 30.04.2005 o godz. 16:00 Elana rozegra trzeci ligowy mecz w rundzie wiosennej na własnym boisku. Tym razem nasz zespół podejmować będzie rezerwy Lecha Poznań. Drużyna gości zajmuje obecnie trzynastą pozycję w tabeli i gra o utrzymanie w lidze. Całkowicie w innej sytuacji są "żółto-niebiescy" , którzy nadal walczą o awans do II ligi. W rundzie jesiennej w Poznaniu Elana wygrała 4:3! Zapowiada się ciekawy mecz. Liczymy, że nasz zespół i tym razem pokona drużynę gości a tym samym umocni się na pozycji lidera i przybliży się do upragnionej II Ligi !!!

Zapraszamy wszystkich na ten mecz i zachęcamy do głośnego dopingu dla naszej drużyny! Pokażmy jak się bawi Elana i że jesteśmy z drużyną na dobre i na złe!!!

Godzinę przed meczem pod kasami zbiórka Grupy Ultras!!!

Na meczu w okolicach bramy wejściowej ustawiony będzie stolik przy którym zbierane będą zapisy i zaliczka - 10 zł na mecz wyjazdowy. W tym miejscu będzie też można zakupić koszulki meczowe Elany w cenie 65 zł oraz vlepki w cenie 5 zł za komplet! Oczywiście pojawi się też puszka do której zbierane będą pieniądze na oprawę (niech każdy wrzuci chociaż przysłowiową złotówkę)!

Elana Toruń - Lech II Poznań sobota, godz. 16:00 stadion przy ul. Bema

Kobiety i dzieci do lat 10 wstęp wolny!
Bilet na mecz - 6 zł
dodał: Elanowiec
komentarze [0] powrót

nick:
mail: (nie konieczne)

obrazki:

smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Content Management Powered by CuteNews