Wszystkie Newsy Szukaj Newsa Stare Newsy Zarejestruj się
                   Kolejny remis w meczu sparingowym.
Dodano:12 Jul 2010 23:54
Elana Toruń - Pogoń Mogilno 1:1 (0:0)

Bramkę dla Elany zdobył Kelechi Zeal Iheanacho

Elana 1 połowa: Masarczyk - Zamiatowski, Sobolewski, Wróbel, - Swiderek - Regulski, Melerski, Poczwardowski, Zamara - Kowalczyk, Retlewski

Elana 2 połowa: Łopatowicz - Dreszler, Więckowski, Zaremski, Swiderek - Skonieczka, Kassian, Mądrzejewski, Młodzieniak - Onyekachi, Iheanacho

W rozegranym w Dąbrówce koło Mogilna meczu sparingowym Elana Toruń zremisowała 1:1 z Pogonią Mogilno.
W meczu tym wystąpiło kolejnych trzech testowanych zawodników: bramkarz Adrian Maserczyk (Zagłębie Sosnowiec) oraz napastnicy Robert Kowalczyk (Tur Turek) i Dawid Retlewski (Chemik Bydgoszcz)

Koleiny mecz sparingowy "żółto - niebiescy" rozegrają w środę z Unią Solec Kujawski.
dodał: Elanowiec

                   Remis w sparingu z Jeziorakiem.
Dodano:10 Jul 2010 22:21
Elana Toruń - Jeziorak Iława 0:0


Elana 1 połowa: Penkovets - Zamiatowski, Dreszler, Zaremski, - Swiderek - Skonieczka, Mądrzejewski, Kassian, Młodzieniak - Iheanacho, Ruczyński

Elana 2 połowa: Kryszak -Dreszler, Sobolewski, Wróbel, Więckowski -
Regulski, Melerski, Poczwardowski, Zamara - Onyekachi, Kaplarny

W rozegranym w Dabrówce koło Mogilna meczu sparingowym Elana Toruń bezbramkowo zremisowała z Jeziorakiem Iława.

Kolejny sparing podczas zgrupowania w Gozdawie Elana rozegra dziś o godz. 18:00 z Pogonią Mogilno.
dodał: Elanowiec

                   Elana nadal bez licencji.
Dodano:08 Jul 2010 16:29
Dziś Komisja Odwoławcza ds. Licencji Klubowych pozytywnie rozpatrzyła odwołania Startu Otwock, Jaroty Jarocin i Jezioraka Iława od decyzji o nieprzyznaniu licencji na grę II lidze.

Na Start nałożono nadzór finansowy i infrastrukturalny, na Jarotę nadzór infrastrukturalny, a na Jezioraka nadzór finansowy.

Kolejne posiedzenie komisji odbędzie się 15 lipca, podczas którego rozpatrzone zostaną odwołania Switu Nowy Dwór Mazowiecki, Polonii Słubice, Czarnych Żagań, Lechii Zielona Góra, Ruchu Wysokie Mazowieckie, Olimpii Elbląg, Elany Toruń, Miedzi Legnica oraz Resovii.

Zródło: "PZPN"

Na dzień dzisiejszy z grupy zachodniej II, w której występuje Elana Toruń prócz naszego klubu licencji nie otrzymały jeszcze cztery zespoły: Polonia Słubice, Czarni Żagań, Lechia Zielona Góra oraz MiedŸ Legnica.
Wczoraj licencję otrzymała Polonia Nowy Tomyśl, która podobnie jak Jarota Jarocin swoje mecze jako gospodarz rozgrywać będzie na stadionie Warty Poznań.
3 lipca licencję z nadzorem infrastrukturalnym otrzymał Górnik Wałbrzych, z kolei pozostałe zespoły z naszej grupy, (o czym informowaliśmy już wcześniej) otrzymały licencję na wcześniejszych posiedzeniach Komisji ds. Licencji Klubowych II ligi.
dodał: Elanowiec

                   Remis w sparingu z Olimpią Elbląg.
Dodano:07 Jul 2010 16:23
Elana Toruń - Olimpia Elbląg 1:1 (0:0)


Elana 1 połowa: Kryszak - Skowroński, Sobolewski, Zaremski - Swiderek - Skonieczka, Mądrzejewski, Tofil, Młodzieniak - Włoch, Iheanacho

W drugiej połowie na zmiany weszli: Łopatowicz, Zamiatowski, Wróbel, Dreszler, Regulski, Melerski, Suchomski, Kassian, Poczwardowski, Zamara, Onyekachi

W rozegranym dziś w Aleksandrowie Kujawskim meczu sparingowym Elana Toruń zremisowała z II - ligową Olimpią Elblšg 1:1 a jedyną bramkę dla toruńskiej drużyny zdobył Mateusz Poczwardowski.
W meczu tym trener Durda miał do dyspozycji 24 piłkarzy, z których sprawdził 22 w tym testowanych od poniedziałku: Skowrońskiego, Zaremskiego, Skonieczkę, Mądrzejewskiego oraz Iheanacho, z kolei w dzisiejszym meczu zaprezentowali się ponadto: Damian Tofil (pomocnik, Lechia Gdańsk), Arkadiusz Suchomski (pomocnik, Kujawiak Kowal) oraz Marcin Włoch (napastnik, Pomorzanin Serock). Na ławce siedzieli także Rafał Więckowski i Mateusz Kaplarny oraz Nazar Penkovets, który dziś rano powrócił z Ukrainy.

Po sparingu "żółto - niebiescy" udali się na obóz przygotowawczy do Gozdawy koło Mogilna (7-16 lipca), podczas którego rozegrane zostaną trzy mecze sparingowe z: Jeziorakiem Iława, Pogonią Mogilno i Uniš Solec Kujawski.

Lista zawodników, ktrórych trener Durda zabrał na zgrupowanie:
Bramkarze:
Przemysław Kryszak, Łukasz Łopatowicz, Nazar Penkovets
Obrońcy: Bartosz Dreszler, Paweł Mądrzejewski, Mateusz Poczwardowski, Mariusz Sobolewski, Wojciech Swiderek, Marcin Wróbel, Rafał Więckowski, Dawid Zamiatowski, Mateusz Zaremski
Pomocnicy: Kamil Kassian, Maciej Melerski, Adam Młodzieniak, Marcin Skonieczka, Przemysław Regulski oraz Wiaczesław Zamara
Napastnicy: Mateusz Kaplarny, Kelechi Zeal Iheanacho oraz Daniel Onyekachi

Być może do kadry dołączą jeszcze obrońca Grzegorz Skowroński oraz pomocnik Damian Tofil, którzy prawdopodobnie zagrają w najbliższym sparingu Elany z Jeziorakiem, po którym to trener zdecyduje o ich przydatnoœci w zespole.

Jak widać praktycznie pozycje bramkarza, obrońców i pomocników są już "obstawione", przydałoby się jeszcze 1-2 typowych napastników, których tradycyjnie nie ma zbyt wielu w Elanie.
dodał: Elanowiec

                   Piłkarze Elany po pierwszym treningu i z nowym prezesem.
Dodano:05 Jul 2010 21:06
Dziś o godz. 17:00 odbył się pierwszy trening piłkarzy Elany przed nowym sezonem 2010/2011, na którym pojawił się nowy prezes klubu. Został nim Artur Żbikowski.

Na zajęciach, które poprowadził trener Dariusz Durda stawiło się ponad 30 zawodników. Z piłkarzy, którzy występowali w "żółto-niebieskich" barwach poprzednim sezonie obecni byli: bramkarze - P. Kryszak i Łopatowicz, obrońcy - B. Dreszler, M. Poczwardowski, M. Sadowski, M. Sobolewski, W. Œwiderek, M. Wróbel, R. Więckowski i D. Zamiatowski, pomocnicy - K. Kassian, M. Melerski, A. Młodzieniak, P. Regulski i W. Zamara oraz napastnicy - Ł. Drwięga, M. Kaplarny L. Nnabuhe i D. Onyekachi. Ze "starego" składu nie było: Ł. Grube (przebywa na testach w GKS Bełchatów), N. Penkovetsa (wyjechał na Ukrainę), M. Trojanowskiego, prawdopodobnie przejdzie do Chojniczanki Chojnice, J. Woropajewa - bliski przejścia do Górnika Polkowice.
Oprócz wyżej wymienionych zawodników testowani byli: Patryk Baranowski (obrońca, Lider Włocławek), Paweł Komorowski (pomocnik, Lider Włocławek), Adam Bujak (napastnik, Goplania Inowrocław), Mateusz Dobek (pomocnik, Flisak Złotoria), Artur Gajewski (bramkarz, Zawisza Bydgoszcz), Kelechi Zeal Iheanacho (napastnik, Sokół Aleksandrów Łódzki), Artur Lubieński (obrońca, Drwęca Golub - Dobrzyń), Paweł Mądrzejewski (pomocnik, Unia Janikowo), Grzegorz Skowroński (obrońca, Olimpia Grudziądz), Marcin Skonieczka (pomocnik, Victoria Koronowo), Mateusz Zaremski (obrońca, Zdrój Ciechocinek) oraz wychowankowie Elany m.in.: D. Becker (Unia WąbrzeŸno), R. Kraczewski, K. Łaszewski (Cyklon Kończewice), R. Malarski, K. Powierski, P. Przybysz, Ł. Waligóra (Cyklon Kończewice).
Kolejny trening jutro o godz. 17:00 na stadionie przy ul. Armii Ludowej a już w środę pierwszy mecz sparingowy przed nowym sezonem, który zostanie rozegrany na stadionie w Aleksandrowie Kujawskim o godz. 13:00 z Olimpią Elbląg, po tym meczu piłkarze Elany wyjada na obóz do Gozdawy koło Mogilna.
dodał: Elanowiec

                   Terminarz grupy zachodniej II ligi na sezon 2010/11 i Pucharu Polski
Dodano:30 Jun 2010 12:21
PZPN podał wstępny terminarz rundy jesiennej sezonu 2010/2011 II ligi grupy zachodniej . Dokładne daty i godziny rozpoczęcia meczów znane będą wkrótce po ustaleniu ich przez kluby i wtedy podamy je do informacji.

W tej chwili terminy Elany wyglądają tak:

1. kolejka - 31 lipca - 1 sierpnia 2010
Elana Toruń - GKS Tychy

2. kolejka - 7 sierpnia 2010 go. 17:30
Raków Częstochowa - Elana Toruń

3. kolejka - 14-15 sierpnia 2010
Elana Toruń - Nielba Wągrowiec

4. kolejka - 18 sierpnia 2010
Polonia Słubice - Elana Toruń

5. kolejka - 21-22 sierpnia 2010
Elana Toruń - Bałtyk Gdynia

6. kolejka - 28-29 sierpnia 2010
Jarota Jarocin - Elana Toruń

7. kolejka - 4-5 września 2010
Elana Toruń - Zagłębie Sosnowiec

8. kolejka - 11-12 września 2010
Polonia Nowy Tomyśl - Elana Toruń

9. kolejka - 18-19 września 2010
Elana Toruń - Ruch Zdzieszowice

10. kolejka - 25-26 września 2010
Chojniczanka Chojnice - Elana Toruń

11. kolejka - 2-3 października 2010
Elana Toruń - Olimpia Grudziądz

12. kolejka - 9-10 października 2010
Lechia Zielona Góra - Elana Toruń

13. kolejka - 16-17 października 2010
Elana Toruń - Zawisza Bydgoszcz

14. kolejka - 23-24 października 2010
Elana Toruń - Tur Turek

15. kolejka - 30-31 października 2010
Czarni Żagań - Elana Toruń

16. kolejka - 6-7 listopada 2010
Elana Toruń - Górnik Wałbrzych

17. kolejka - 13-14 listopada 2010
Miedź Legnica - Elana Toruń

Znamy także pary rundy przedwstępnej Pucharu Polski, na tym szczeblu rozgrywek Elana podejmie w środę 21 lipca na stadionie w Toruniu Nielbę Wągrowiec i jeśli zwycięży to 4 sierpnia (środa) zagra na wyjeździe ze zwycięzcą meczu Arka Nowa Sól - Jarota Jarocin.
dodał: Elanowiec

<< Wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 Dalej >>

Content Management Powered by CuteNews